Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám nem...

BVB.army kérdése:

Mit csináljak ha anyukám nem engedi hogy rocker stílusú ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan milyen ruhákat nem enged hordani, és milyen nemű vagy, valamint hány éves?

Csak mert ha azt nem engedi, hogy zenekaros pólókban, bakancsban járj, az furcsa, de ha széjjelszaggatott gatyában akarsz menni 12 évesen, akkor megértem anyukádat. Kicsit részletezd :)

2014. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
rocker stílusu RUHA? az meg mi a franc?
2014. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sokan kíváncsiak rá hogy mitől lesz rocker a rocker.. először is !! Ez egy stílus ... nem lehet megtanulni !! A rockereknek több külömbözői fajtái vannak !! Vannak sátánisták .. és vannak olyanok akik hisznek Istenben ! Azt is mondják h a rockereket a ruha teszi pedig nem !! Attól nem leszel rocker hogy szegecses bőrdzseki, csőgatya surranó van rajtad és hosszú a hajad ... közben meg szereted SP-t -.-" A rocker attól rocker hogy nem érdekli más véleménye sz@r rajuk ! Általában a rockerek kedvenc zenéi :

Tankcsapda

Depresszió

Iron Maiden

Metallica

AC/DC

Kárpátia

Kalapács

Moby Dick

2014. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
2es vagyok, rocker, de amiket felsoroltál 3as azokat pont nem szeretem (vannak jobbak is náluk)
2014. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
12 éves lány vok nemsoká 13 és nem akrok szétszaggatott gatyában járni :)
2014. aug. 27. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én goth-rocker-metálféleség vagyok, de nem hordok darkshopból szalajtott méregdrága-ezzel-szemben-gagyi-műszálsa-rongyokat, sima fekete cuccokat hordok, szinte semmi extra. Van néhány fűzőm, ők az extra kategóriába tartoznak, de nem sűrűn hordom őket. Általában egy sima fekete nadrág és egy sima fekete póló/top van rajtam, már szoknyákat sem hordok olyan sűrűn, mint régebben.


Szerintem, ha először csak "puhatolózva" kérsz ruhákat, azzal nem lesz gond. Értem ezt úgy, hogy kérj egy fekete nadrágot, fekete pólókat, mindenféle klisés minta nélkülieket. Cipőben nem tudom, mit szeretnél, de egy tornacsukával nem hiszem, hogy Anyukádnak is baja lenne, ha bakancsot is szeretnél, akkor ne acélbetkóssal kezdj, hanem Martens-szel. Az nem olyan böhöm disznó, mint az acélbetkós, ráadásul tudsz azzal érvelni, hogy az eredetileg egy gyógybakancs (nem teszi tönkre az ember lábát, puha a talpa, bőr, fogja a bokát, évekig hordhatod, mi kell még?), csak nagyon elterjedt a rockernépség körében. Egy sima farmerdzsekit is beszerezhetsz, az sem néz ki elvadultan. Vagy egy mű/bőrdzsekit, attól függően, mit engedhettek meg magatoknak anyagilag.

Aztán, ha látja, hogy egyébként normális vagy, szóval nem állsz neki 666-os számmal a homlokodon fotózkodni (:D), akkor lehet, hogy engedékenyebb lesz. De ne akarj egyből teljesen másnak kinézni, mert az a szülőket megijeszti.


2-es: Egy rocker is hallgathat más zenét is, nem csak rockot, meg metált, nem kell csőlátásúan meg begyöpösödötten ragaszkodni ahhoz, hogy "csak a rockzene hallgatható, bla-bla-bla", mert ez hülyeség. Nekem is Lindsey Stirling a kedvenc előadóm, pedig aztán köze nincs a metálhoz. A másik szívem csücske meg a Two Steps From Hell, az meg orchestra zenekar.

Amiket felsoroltál, abból összesen 1-et vagyok hajlandó meghallgatni, azt is csak Hetfield hangja miatt :D Szóval a 4-esnek maximálisan igaza van abban, hogy vannak azoknál százszor jobbak is.

2014. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én ezeket hallgatom: Black veil brides, Korn, Bring me the horizon, Asking Alexandria, ACDC, Slipknot, Papa Roach, Pierce the veil, Green Day, Ramones, Fall out boy, skillet, Slayer, kárpátia, metallica, kiss, Nirvana, Misfits :)
2014. aug. 28. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez punkrock inkább.
2014. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!