Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyukám nagyon...

Mit tegyek? Anyukám nagyon vékony és ideges!

Figyelt kérdés
3 Hónapja apukám megcsalta anyukámat, és most 5 napja megint. Anyukám tudja de, nem válik el tőle mert nagyon szereti! 18 éve vannak együtt. Anyukám nagyon keveset eszik már mert sokat stresszel! Nagyon vékony, látszódnak a csontjai! Ezek a tünetei: Soványság, remegés, sírás stb. Úgy érzem egyre jobban elkülönülünk! Nem tudom mit tegyek! SEGÍTSETEK!!!

2014. aug. 22. 11:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ha semmi képpen nem akarja elhagyni apukádat akkor meg kellene ezt beszélniük komolyan. Apukád is jobban látná hogy ez anyukádat tönkre teszi.

Egyébként anyukád lehetséges ,hogy depressziós ,próbálj vele beszélgetni ha vevő a dologra és te is tudnál esetleg kisebb tanácsokat adni, vagy ha ez nem megy akkor inkább beszéld rá ,hogy keressen fel egy szakembert ,mielőtt méginkább komolyra fordul anyukád állapota , ez a biztosabb.


Minden jót nektek ,remélem anyukád jobban lesz valamilyen úton-módon , és kitartást nektek :)

2014. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Valamilyen gyomorsav csökkentőt mindenképp vennék neki, nehogy gyomorbaja legyen az idegességtől.

Engem az első nagy szerelmem csalt meg, borzalmas érzés, azt hittem, belehalok. Már gyereket terveztünk... :S

Anyukádnak elment az életkedve, nincs étvágya, nem is érdekli, olyan nagy a bánata. Mondd neki, hogy legalább a TE kedvedért egyen rendesen, még akkor is, ha nem kívánja. Beszélgess vele sokat erről, akkor is, ha sír, adja ki magából. Én akkor a legjobb barátnőmnél töltöttem egy napot, majd a szüleimmel voltam egy hetet és rengeteget beszélgettünk, ez úgy ahogy segített... meg persze az idő, kb. 2 év kellett...

Szóval beszéljétek meg, vesézzétek ki, beszéljen az érzéseiről és támogasd, éreztesd, hogy rád számíthat! Vannak neki barátnői, akikkel tud erről beszélni?


Apádat meg veresd meg, ha vannak kedves, segítőkész ismerőseid, vagy mikor gyanús, hogy a nőjéhez készül, önts egy jó adag guttalaxot (színtelen, szagtalan, íztelen hashajtó, patikában vény nélkül kapható) az innivalójába... Vagy tegyetek ki gyümölcslevet, amit felturbóztok... Csak anyudnak szólj! ;) Kinek kell egy fosós szerető? Senkinek... Elég undi egy idő után.

2014. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Beszéljék meg, hogy mindkettő félredughat.
2014. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És miért csalta meg?

Ugyanavval tette?

2014. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az apávalkéne beszélni -

Hoy miért csinálja, tönkre akarja tenni a családját?

2014. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyennek előbb-utóbb válás a vége
2014. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4


1.Nem tudom miért csinálta, állítólag anyukám nem figyelt rá! - DE több 20.000 Ft-ot költött szép, új ruhákra hajra Hogy tetszen apának!


2. Ugyanazzal csalta meg!


De mindenre azt mondja "lesz*rom!". Egyébként mindenkinek köszönöm a választ!

2014. aug. 22. 13:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy én főzök nekünk! Már csak azért is mert, anyukám nagyon kedves és akkor is, megeszi amit főztem ha nem jó ízű! egyébként 12/F
2014. aug. 22. 13:43
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Önmagában a külsőn változtatás kevés. Általában kommunikációs hibák szoktak az ilyenek hátterében állni.


Nézd, ha anyukád hagyja kihasználni magát (apukád bármit csinálhat, anyukád úgyis eltűri), akkor sok mindent nem tehetsz. Itt anyukád az egyetlen, aki változtatni tud, csakis rajta áll.

2014. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vidd el Anyud orvoshoz (pszichológus), hátha tud segíteni

Vagy párterápiára

2014. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!