Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyukám nagyon...

Mit tegyek? Anyukám nagyon vékony és ideges!

Figyelt kérdés
3 Hónapja apukám megcsalta anyukámat, és most 5 napja megint. Anyukám tudja de, nem válik el tőle mert nagyon szereti! 18 éve vannak együtt. Anyukám nagyon keveset eszik már mert sokat stresszel! Nagyon vékony, látszódnak a csontjai! Ezek a tünetei: Soványság, remegés, sírás stb. Úgy érzem egyre jobban elkülönülünk! Nem tudom mit tegyek! SEGÍTSETEK!!!

2014. aug. 22. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos Te nem fogsz tudni neki segíteni túl sokat, nem is a Te dolgod. Próbáld meg rábeszélni, hogy menjen pszichológushoz, mert sürgősen orvosi segítségre van szüksége.
2014. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es, igen, mert az a realitás, hogy egy 12 éves kissrác fogja az anyját, és elviszi pszichológushoz ... vagy PÁRterápiára (ja, értem, itt az apját is fogja és viszi).

Azért ilyen blődségeket ne javasolj, csak megkavarod még jobban szegény fiút, van így is épp elég baja.

2014. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon rossz itthon minden. Tegnap nekem kellett leállítanom apámat, mert azt ordítozta anyukámnak hogy "Leütlek". Nagyon féltem sírva rohantam át 6 utcán. A mamámékhoz. És apa majdnem megverte a papámat mert azt mondta: "Takarodj a büdös k*rváddal a pokolba!"

2014. aug. 25. 00:57
 14/14 Lantos Szilvia válasza:
Az a helyzet, hogy a párkapcsolati dolgokban a gyerek nem igazán tud segíteni... ha apukád ennyire nem tudja magát visszafogni, akkor még megteszi ki tudja hányszor, ki tudja kikkel... Édesanyádnak mérlegelnie kell, hogy mennyire jó ez neki és Neked, Nektek (nem tudom van e testvéred), mennyire képes ezen túllépni, hogy nem ő az egyetlen... ami szerintem borzasztó dolog, mert számomra, az én házasságomban a hűség az egyik legfontosabb dolog... Nem éri meg vele maradni, mert soha nem jön rendbe, ha továbbra is így él, aki egyszer megteszi, lásd megteszi többször is. Mindenesetre meg kellene orvosnak is néznie anyudat, hogy nincs e esetleg már az emésztőrendszerrel gond, de leginkább szerintem ez lelki eredetű gond... a fogyás nálam is jelen van, ha túl stresszes az élet... Mérlegeljen anyukád, mert nem éri meg... jobbat, de sokkal jobbat érdemel...
2014. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!