Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan anyuka vagy...

Van itt olyan anyuka vagy ismertek olyat akinek meghalt a kisgyereke? Hogyan lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
Most nem olyan kismamákra gondolok akik elvetéltek.
2014. aug. 19. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meghalt az egyik nővérem,én nem ismertem,jóval a születésem előtt történt.Anyukám azt mondja,hogy csak azért tudott talpra állni,mert volt még egy gyermeke aki miatt erősnek kellett maradnia,hiszen alig 2 éves volt a nagyobbik,mikor a pici 5 hónaposan meghalt.Nagy valószínűséggel orvosi mulasztás történt,de erre igazából sosem derült fény.
2014. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos több ilyet is ismerek. Akárhány év telt el úgy látom, hogy beletörődtek, nem elfogadták.

Nekem is van egy kisfiam, hát belegondolni sem merek, és nem is akarok, mi lenne, hogyan élném túl!

Az egyik nagynénémnek két gyermeke halt meg. Egy kislány a születése után néhány nappal, orvosi műhiba miatt, majd 5 évvel később az 5 éves ikerfiaiból az egyik kórházban, szintén orvosi műhiba miatt.

Még gyerek voltam, amikor egy 7 és 5 éves testvérpárt elütött egy részeg autós. A nagymamájuknál nyaraltak, mert az anyukájuk orvoshoz ment, aznap erősítette meg a doki, hogy kisbabája lesz. Az asszony megszülte a kislányt, akit a nagyszülők neveltek fel, a szülők a temetőben élték le az életüket.

2014. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
:'(
2017. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!