Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők elmennek nyaralni, de...

Szülők elmennek nyaralni, de megtiltották hogy bárkit is idehívjak magamhoz. Ez nem túlzás szerintetek? Betartsam?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nevetséges hogy úgy tesznek mintha házibulit akarnék szervezni amint kilépnek az ajton, és mire hazajönnek romokban a lakás. Amikor itthon vannak úgyse tudok barátnőket, pasikat felhívni mert kicsi a lakás és zavarja őket. Legalább ilyenkor jo lenne kiélvezni hogy nem kell az utcán üldögélnünk, vagy drágán beülni valahova. Nem értem mit gondolnak, mitől félnek, nem bűnözőket fogok ide hívni, csak 3-4 közeli barátot. Azt úgyis megtudják ha jön valaki, mert a szomszédba folyton leskelődő kotnyeles idősek laknak.
2014. júl. 19. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamiért nem bíznak benned, vagy a barátaidban.
2014. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
hívd meg a barátaidat. Te miért nem mész velük nyaralni.? Némelyik szülő magából indul ki és elfelejtik hogy ők is voltak fiatalok. Hívjál meg mindenkit akit szeretnél. Ilyen hülye szűlöket!!
2014. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az ő lakásuk a te lakásod is. nem értem , te is ott élsz ez a te otthonod is. Mond el nekik hogy kit szeretnél meghívni, esetleg hívd el a barátokat egyenként és mutasd be őket a szülőknek, és ha látják hogy rendes gyerekek akkor megengedik hogy feljöjjenek.A barátaid még sosem jártak nálatok? Nincs külön szobád ahová elhúzódnátok amikor a szülők otthon vannak???
2014. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!