Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez nem túlzás?...

Szerintetek ez nem túlzás? Kezdek beleőrülni (? ) folyt.

Figyelt kérdés

20,5 éves lány vagyok, van egy kapcsolatom 5 hónapja, de a szüleim már attól felháborodnak, hogyha egy délutánra eljön, az itt alvásról pedig szó sem lehet. A barátom 22 éves.

Szerintetek nem túlzás már ez a szigor? Mit lehetne tenni? Kb. mindent megtettem,hogy megértsenek, de nem sok sikerrel jártam.

Előre köszönöm.


2013. nov. 10. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Felnőtt nő vagy, nem lány... Ennyi idősen már elköltözhetsz otthonról ha szeretnél.


A szüleid valóban túloznak, nem is kicsit, de ha ennyire konzervatívok és eddig tűrted, akkor nem hiszem hogy lehetne ezzel bármit is kezdeni.

2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak megérteni. Az ilyen szülők idióták és sajnos azok is maradnak. Beteges az ilyen viselkedés, amikor egy felnőtt embert akarnak korlátozni abban, hogy kivel lehet, mit csinálhat, hova mehet, mikorra kell hazaérnie, stb. Rajtad csak a költözés fog segíteni, meg az, ha jó ideig nem nyitod rájuk az ajtót. Ezt viszont önerőből kell elérned. Dolgozz, szerezz pénzt, vegyél ki albérletet, vagy menj koliba, ha tanulsz. Nincs más megoldás.
2013. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod,mi a gáz? Hogy odaírtad azt a félévet,hogy nagyobbnak tűnj.
2013. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert eleve a 20 év, az kevés ?
2013. nov. 10. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
20 éves felnőtt ember már nem jelzi, hogy ő 20 és fél éves, és lassan 21 lesz. Ez maximum oviban menő, hogy nagyobbnak tűnj az csoporttársaknál. Én még bele se gondoltam soha, hogy nekem mikor van a "feledik" szülinapom. Meg se tudnám mondani, hogy most 22 éves vagyok-e, vagy már 22 és fél. Majd egyszer 23 leszek, most 22 vagyok. Ennyi.
2013. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a születésemben keresendő hibákért írtam,nem menő abba belekötni, ami nem a kérdés.
2013. nov. 10. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

20,5 éves lány vagy?

Jéé, akkor én meg 41,5, eddig nem is tudtam :)))

Kérdésre válaszolva, nőj fel, költözz el, és azt csinálsz amit szeretnél!

2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!