Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nagyon mérges lenne, ha...

Anya nagyon mérges lenne, ha hazahoznék egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet, de ő nem engedi. Pedig nagyon szeretném, és a saját pénzemből venném.

Mit tudna vele csinálni?


ja igen és 17 vagyok, nem egy kis 14 éves :)


2014. máj. 16. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem engedi, akkor ne vigyél haza kisállatot. Lehet egyik nap mire hazamész már nem lesz kismalac, mert szabadon engedi.
2014. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú a 17 az tényleg nagyon nagy, a 14 meg kis dedós :)

Mindenképp beszéld meg vele, így fair. Miért nem engedi egyébként?

2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
En nagyon mérges lennek, igen. Fordulhatnal is rögtön vissza vele. Aki nem akar állatot a lakásba, az nem akar.. Kesz, pont.
2014. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem ismerem anyukád. Én nem bánnám, pont a hétvégén leptem meg a lányaimat egy malackával.

Egyébként én is nagy állathazahordó voltam, szerencsémre anyukám egy kis zsörtölődésnél soha nem ment messzebbre.

Remélem azért utánaolvastál a tartásuknak, mert sok törődést igényelnek. Tudod kire bízni, ha elutaztok? Próbálj meg még egyszer beszélni anyukáddal, lehet, hogy azért nem akarja, mert attól fél, hogy neki kell róla gondoskodni, ha esetleg megunod.

2014. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én mikor kicsi voltam 9-10 éves legtöbbször döglött madarakat vittem haza, anya mindig megtalálta és kidobta :D vittem már csigát is. de egyszer egy macskával állítottam haza, hát nem tarthattam meg. amíg nála laksz az engedélye nélkül ne vigyél állatot haza, mindegy mennyi idős vagy. mert benne van hogy nem tarthatod meg és akkor mi lesz a malaccal?
2014. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nemsokára eljön az idő, hogy fiúzni fogsz, utazgatni, így a malac hoppon marad
2014. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen!


Üdv

Anyád

2014. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már van kettő, szóval nem tudom miért engedné szabadon :D
2014. máj. 18. 11:29
 9/10 anonim ***** válasza:
És kettő nem elég? Most már értem, miért nem enged anyukád. A másik kettőről te gondoskodsz, neki semmi gondja vele?
2014. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk nem volt egy sem még, amikor a húgom kb. 8 évesen hazaállított egy tengerimalaccal, pedig soha nem volt róla szó. :'D Kb. 5 éve volt, azóta van még egy és nagyon jól elvannak.:)
2014. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!