Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, beleszólnátok abba,...

Szülők, beleszólnátok abba, hogy a 17 éves lányotok háziállatként vegyen magának 2 tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Van még ezenkívül 1 kutyus, teknős, 2 hörcsi és 2 madár.
2014. márc. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fentiekkel rendesen foglalkozol, akkor két tengeri malac már nem oszt, nem szoroz.
2014. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lcs ***** válasza:
100%
hát én csak a tengerimalacról tudnék nyilatkozni, hogy kicsinek cuki, aranyos, de aztán akkorára nő, hogy borzalom :) és állandóan kajás :) és tesóm úgy járt vele, hogy mindig zacsiban vitte fel neki a kaját, így egy idő után bármilyen zacsinak a csörgését meghallotta, addig vinyogott, míg nem adott neki öcsém valamit enni :))
2014. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát még ott van az anyagi tényező is. Így is már annyi van, nem elég? Ki látja el őket anyagilag? Mondhatod, hogy nem sokba kerül, de ha nem te adsz nekik meg mindent, azért pénzbe kerül. És mért kell két hörcsög mellé két tengerimalac? Kicsit furcsán hangzik. Lassan állatkertet nyithattok.
2014. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se kellene ennyi állat mellé még pluszba, nem lehet annyi állatra egyszerre figyelni, törődni velük... nekem is mindig voltak állataim, de tudtam, hol az a határ, amit még elbírok, így sose estem túlzásba, hiába is vágytam még másra is
2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mekkora a lakás és a szülőket nem zavarja-e hogy állatkertet csinálsz az otthonukból.

Na meg hogy mennyit foglalkozol a már meglévő állatokkal.

2014. márc. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én bírom a tengerimalacot,ha mindegyikkel foglalkozik a lány akkor engem nem zavarna.
2014. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze mindegyikkel foglalkozok, ugyan annyit, rendesen takarítom is őket, 2 naponta kapnak enni-inni, futkároznak, a kutyussal is rengeteget jászom :)
2014. márc. 3. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
az állatoknak naponta kell friss vizet adni, ha csak két naponta érsz rá, akkor ennyi állatot se szabadna tartanod...
2014. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az önitatöba szerintem nem muszáj naponta :)
2014. márc. 3. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
pedig az önitatóban lévő állott víz két napig nem alkalmas fogyasztásra... felmelegszik a szobában,ha fűtötök, nyáron meg még jobban... az állatoknak minden nap friss vizet kell adni... ha nem így gondolod, enged meg egy pohár vizet, két nap után meg idd meg, talán így átérzed az állataid helyzetét...
2014. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!