Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tengerimalacot tartani...

Lehet tengerimalacot tartani a lakásban, ha babát várok? Veszélyes lehet a gyerek fejlődésére?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 darab malacom van, és 13 hetes terhes vagyok. Semmi extra, mióta terhes vagyok, csak ha fogdosom őket, akkor egyből megyek kezet mosni, és gumikesztyűben takarítom őket. Doki azt mondta, mehet így nyugodtan. Fontos a higiénia a toxoplazma miatt, de ha odafigyelsz, nem lehet baj!!!
2008. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem is 4 malacom van otthon. Szabad őket fogdosni terhesség alatt?
2008. jún. 6. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van tengerimalacom, és a babára gyúrunk. Ha babás leszek, csak annyit fogok változtatni, hogy én is gumikesztyűben fogom almozni.
2008. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem törpenyuszijaim vannak és macsekom. Az első válaszolónak teljesen igaza van. A malacokhoz nem értek sajnos nem tudom ott van e toxoplazmózis veszély, de jobb félni mint megijedni..:)

Nekem sajna a macsek és a nyuszik anyukámhoz mennek megőrzésre ha végre összejön a babó...


Sok sikert

2008. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!