Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat! Mit tegyek?

Utálom az anyámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet elmondani hogy mennyire utálom>.< az okát nemnagyon szeretném elmondani de lehordott mindennekna semmiért és utána megint azfog jönni hogy max 20perc és puszilgat mindha semmi sem történt volna..De pedig elég komoly dolgokat vágott a fejemhez..vagy nem nyugszik meg és megver ahogy ha ideges ezt teszi pl:egyszer azt mondtam hogy nem akarok beleavatkozni a szerelmi életébe apávl a kitalációival és elkezd orditani és brutálisan megvert és nagyon fájt..elegem van mit képzel magáról ki ő???és a fejlödésemet is akadájozza rendeteg dologal had ne mondjam:((( kivül nemlátszik de belül egy roncs vagyok:"(
2014. máj. 5. 09:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nemakarok otthonba menni, és álltalánosba járok
2014. máj. 5. 19:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Apukád családjából nincs valaki megértőbb rokon, akitől segítséget kérhetnél?
2014. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
71%
Ugyanilyen az anyam.amikor 18 leszek munkam lesz minden huzok a gcibe
2015. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia.Én 12 éves vagyok.Velem dettó ez történik.Csak segíteni szeretnék.A te anyukád bizonyosan hangulatingadozós.DETTÓ KOMOLYAN AZ ÉN ANYÁM IS ILYEN.Neki lök aminek lehet amikor dühös utána rá 20 percre meg ölelget.Olyanokat vág a fejemhez amitől egy nullának és egy hülyének érzem magam.De nem tehet róla ez olyan mintha valaki más irányítaná.Azért ölelget utána mert nem emlékszik rá hogy rosszat tett volna.Ilyenkor próbálja veled elhitetni meg persze magával hogy te vagy a bűnös,és hogy miattad csinálja.Felfoghatatlanul rossz érzés.Nagyon szeret téged,de kordinálni nem tudja magát.Tanács:Mondogasd neki és magadnak is hogy nem fogsz sírni és hogy erős vagy,meg hogy nem tud téged bántani.Kiszámíthatatlan volt,mosst is az,és az is marad.Ne bízz benne.Ja és csak az tud neked tanácsot adni aki már ezt átélte mint én,szóval ne számits más segítségére.Én örültem volna ha ezt valaki elmondja nekem,nem teszik tönkre a gyerekkorom,és valaki mellettem áll.Sok szerencsét,örülök ha segíthetek!
2016. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!