Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha utálom az anyámat...

Az baj ha utálom az anyámat ezért?

Figyelt kérdés
az történt hogy beszélgetem az anyámal aztán szóba került hogy majd uj iskolába megyek ahol tele van cigányokal és én meg elkezdem ideges lenni és most szinte meg őrült itt kiabál apával gyors válaszokat kérek mielöt rosszab lesz

2013. nov. 10. 11:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és itt mondogatja hogy b*zi k*csög hülye gyerek vagyok
2013. nov. 10. 11:51
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
először tanulj meg írni rendesen
2013. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

A kedves szüleid komoly nevelési hiányosságokat tettek veled kapcsolatban, ami már látható nálad.


Kedves akárkicsoda: te nem tudtad, hogy minden ember egyenlő, hogy egy roma vagy bármilyen más származású ember, ugyan olyan mint te vagy bárki más? maximum jól neveltebb nálad.

2013. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból azt nem értem,hogy miért kell új suliba menned.

Valami büntetés?Vagy önként mennél máshova,mert nem tetszik a mostani?

Vagy miért?

2013. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

3. válaszoló

te sem gondolhatod komolyan hogy a cigány gyerekek egyenlőek a magyarokkal, ha lesz gyereked küldd el őt cigányokhoz suliba, meglátjuk utána mit mondasz

2013. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
5 A gyermekeim mindegyik születésüktől fogva úgy vannak nevelve, hogy minden ember egyenlő, és nem személyválogatóak. De a náluk elesettebbekért mindig is lenyúltak.Akár bölcsi, akár ovi, akár suliba is vannak/voltak.
2013. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egy idő után nem Anyukád mondja meg melyik suliba járjál. Te magad választhatod ki.

2013. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés tulajdonképp?
2013. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem milyen a helyes írásom amugy már ki békültünk és aztmondja 18 éves koromig ő mondja meg mit csinálok még kéne válasz ha ez megint majd elö fordul és még egyszer helyes irást ne nézzétek
2013. nov. 10. 12:13
 10/14 A kérdező kommentje:
amugy az a baj cigányokal hogy csoportba támadnak most is a suliba az egyik fenyeget hogy a haverjaimat rád küldöm és azért félek legjobban mert ott a 90% cigány és hallotam hogy egy gyereket a székhez kötöztek és megverték persze még szép hogy nem egyedül
2013. nov. 10. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!