Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha utálom az anyámat...

Az baj ha utálom az anyámat ezért?

Figyelt kérdés
az történt hogy beszélgetem az anyámal aztán szóba került hogy majd uj iskolába megyek ahol tele van cigányokal és én meg elkezdem ideges lenni és most szinte meg őrült itt kiabál apával gyors válaszokat kérek mielöt rosszab lesz

2013. nov. 10. 11:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Csak nekem nem érthető a sztori? Valaki segítsen már egy kicsit, mégis mi a jó francról van itt szó?
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt elmondom, hogy az én osztályomba 3 cigány volt, de lány létemre szétvertek ... komoly gondjaim lettek, lelki problémáim, abba is hagytam még idő előtt miatta a sulit ...

Szóval én a magyarokat és a cigányokat nem raknám egy sátor alá ...


gyors válaszokat kérek mielöt rosszab lesz - ezt a részt pedig nem értem. :D Nincs itt kérdés, ti csak veszekedtek... Ha gyorsan kapsz 1000 darab választ (mit is lehet erre írni??! ... ), akkor megoldódik a helyzet, ugye? ...

2013. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 3-6-os!


Amit írtál, nagyon szép, de semmit sem ér, ha a te gyerekeidre támadnak rá, akkor szegény hiába mondja, hogy pedig én minden embert szeretek, és nincs bajom a cigányokkal...

2013. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez nem normális... most meg 10 percel késtem és azt mondja hogy mostantol ő fog vinni a suliba WTF?
2013. nov. 11. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!