Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hajtja anyum folyton...

Miért hajtja anyum folyton azt, hogy gazdag pasit fogjak magamnak? L/20

Figyelt kérdés
Folyton ezt hajtja, pedig mi sem vagyunk gazdagok. Utolsó barátomék tényleg szegényebbek voltak és elég rosszul esik, hogy anyum meg ezt hajtja. Szerintem nem az számít, hogy gazdag e vagy nem. De már ez a mániája folyton ezt nyomja, tiszta ideg vagyok már. Hogyan állítsam le?

2014. ápr. 4. 09:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
31%

Anyád egy bölcs asszony, fogadd meg a tanácsát!


Én férfi vagyok, de nálam is fontos szempont hogy a párom ha nem is gazdag, de legalábbis ne legyen szegény. Itt nem a filmcsillagokra kell gondolni, de sosem árt ha azért a családi vagyonban van legalább egy pár ház, autók és nyaraló.


Például ha van két lány aki tetszik, az egyik egy borsodi fodrászlány, a másik pedig budapesti felső rétegbeli értelmiségi, akkor nyilván az utóbbira próbálok összpontosítani.


Nekem férfiként nincs olyan könnyű dolgom persze, de a lányok könnyen tudnak maguknak pénzes pasit fogni. És itt nem arra kell gondolni, hogy Csányi a vezetékneve, hanem arra hogy egy normális életszínvonalat képes biztosítani, és nem havi nettó 200-ból kell megélniük..


Szóval fogadd meg anyád tanácsát, és ne csakazértis építőmunkásokkal barátkozz!

2014. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%

Hogy is mondta jó nagyanyám:

"Mit ér a vagyon, ha benne ül egy majom?"

2014. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Például ha van két lány aki tetszik, az egyik egy borsodi fodrászlány, a másik pedig budapesti felső rétegbeli értelmiségi, akkor nyilván az utóbbira próbálok összpontosítani."


Az nem is érdekel, hogy milyen emberek?

Lehet valaki akármilyen iskolázott, ha közben egy selejt, rongy, hazug alak. Vagy csalhat össze-vissza, csak értelmiségi legyen?

Egyáltalán létezik ma Magyarországon értelmiség?

2014. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
48%

A magas intelligenciaval egyutt jar, h nem selejt szar ember. Vilag eletemben okos es tanult emberekkel voltam osszezarva es mind jo emberek. Ha el akarok borzadni az emberi aljassagon csak elolvasom a napi sajtot. Annyi epp eleg belole!


Es persze a tanulatlan egyszeru emberek kozott is nagyon sok jo ember van. Az okfejtesem ket rendes emberen alapult. Rendes ertelmisegi es rendes egyszeru. Sebki nem mondta h aki penzes es tanult, az egy g.eci!

2014. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy is nem ...Én azt mondom hogy aki gazdag tanult az egy g...ci!

Nos rengeteg pénzes ember azt hiszi hogy megdolgozik a pénzéért,pedig azért a pénzért mindig más gürizik és ezt valahogy mindig elfelejtik és nem tartják tiszteletben.Én megvetem a gazdagok rétegét!Nem is akarok az lenni!Én csak élni akarom az életem,meg akarok dolgozni a jussomért,nem vágyom arra hogy legyen egy ferrarim,hogy más kinyalja a hátsóm...

2014. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"A magas intelligenciaval egyutt jar, h nem selejt szar ember."


Te vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon hiányos az emberismereted.


Meglepődnél, ha utánajárnál, milyen sok olyan ember van - szélhámostól a sorozatgyilkosig - akiknek az átlagnál nagyobb, ill. kiemelkedő az intelligencia szintjük.


Vagy szerinted az, aki embereket rávesz arra, hogy a megtakarításaikat befektessék az ő keze alatt, majd a pénzzel együtt lelép, az nem aljas? Az egy utcáról betévedt tanulatlan illető? NEM. KIFEJEZETTEN KÉPZETT.

Ahhoz, hogy egy csalást megszervezz, vagy tényleg minden bizonyítékot eltüntess egy gyilkosság után, okosabb kell légy, mint az átlag.


Persze, szerencsére vannak kedves és jóindulatú intelligens emberek is!

2014. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Elkepesztonek tartom, h szerintetek ha valaki sikeres a munkajaban es ezt meg is fizetik, az szerintetek bunozo. Innentol kezdve nincs is mirol beszelni. :)
2014. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!