Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hajtja anyum folyton...

Miért hajtja anyum folyton azt, hogy gazdag pasit fogjak magamnak? L/20

Figyelt kérdés
Folyton ezt hajtja, pedig mi sem vagyunk gazdagok. Utolsó barátomék tényleg szegényebbek voltak és elég rosszul esik, hogy anyum meg ezt hajtja. Szerintem nem az számít, hogy gazdag e vagy nem. De már ez a mániája folyton ezt nyomja, tiszta ideg vagyok már. Hogyan állítsam le?

2014. ápr. 4. 09:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Nővéremnek se gazdag a csávója és albérletbe laknak, azt is folyton mondja, hogy nem igaz, hogy nem talált volna jobbat.. stb
2014. ápr. 4. 09:42
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Mond neki hogy ha annyira gazdag csávót akar a családba váljon el apudtól és keressen ő, ha neki ennyire fontos, de titeket hagyjon békén.
2014. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak jót akar, azt akarja, hogy neked különb sorsod legyen, mint neki!

Viszont arra finoman megpróbálhatnád ráébreszteni, hogy a lóvé egy múlandó dolog, az élethez való hozzáállás sokkal fontosabb, úgyhogy te inkább olyan pasit szeretnél, aki szeretné vinni valamire, mindent megadni a (majdani) családjának, és mindent meg is fog ezért tenni! :)

2014. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
61%

Nos az a baj hogy elhiszed hogy van beleszólása....

Pedig nincs!

nagy lány vagy már a párokat magadnak választod,nyugodtan mond meg anyudnak is hogy nincs semmi köze hozzá!

Na meg a pénz az nem minden....Elég csúnya ha valakinek ez az értékrendje van.Előtted van a választás vagy boldog leszel és szerény vagy boldogtalan és gazdag... Kb az élet így működik.Engem a pénz csak annyira érdekel hogy megtudjak belőle élni és hogy egykét apróságra jusson.Nem akarom hogy megnyerjem a lottó ötöst én csak megakarok dolgozni érte és élvezni azt!

Mutert ez ügyben nem fogod leállítani,viszont annyit megtehetsz hogy xarjá bele esetleg néha megmondod neki hogy úgysem az számít! Ennyi! :)

2014. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyám is mindig ezt mondta, így is lett, viszont egy kínszenvedés volt egy gazdag ember mellett az élet, nem is működött. Utólag belátta,és szégyenli, hogy ezt sulykolta belém. Jót akart, hogy nekem ne kelljen nélkülözni semmit. De tényleg nem a pénz számít!
2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
48%

Mert albérletben élni nem élet, és akinek férfi létére nincs minimum saját panelja de maximum egy háza, az hogy akarna eltartani egy családot?

Lehet nem számít hogy gazdag-e vagy szegény, de majd rájössz magadtól hogy még is csak jobb vészhelyzetben is 20-40e ft mint sem azt kelljen mondani hogy már nincsen.



Szóval ne Édesanyádra legyél mérges, mert nem szó szerint, csak jelképesen mondta a gazdagot.

21F

2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezd meg tole, hogy ha meg tudod fogni a gazdag pasit, hogy kell megtartani?
2014. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%

# 7/9


Miért kellene egy férfinak eltartani a családját? Az anya sem dísznek van. Becsületesen 35-40éves kor előtt saját lakást venni nem lehet max ha örököl, mert a saját lakás hitelmentes lakást jelent.

2014. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

hallgass anyádra és egy gazdag (sikeres) pasit keress

boldogabb lehetsz vele mint egy ruppotlannal

nyilván sok más is kell hozzá, de attól még senki se volt boldog hogy nyomoroghatott

a szerelem elmúlik a nyomor örök

2014. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Azért nem kell sértegetni az anyámat, tied a visszataszító esetleg nem az enyém. Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor nem kell válaszolni ennyi.
2014. ápr. 4. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!