Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hajtja anyum folyton...

Miért hajtja anyum folyton azt, hogy gazdag pasit fogjak magamnak? L/20

Figyelt kérdés
Folyton ezt hajtja, pedig mi sem vagyunk gazdagok. Utolsó barátomék tényleg szegényebbek voltak és elég rosszul esik, hogy anyum meg ezt hajtja. Szerintem nem az számít, hogy gazdag e vagy nem. De már ez a mániája folyton ezt nyomja, tiszta ideg vagyok már. Hogyan állítsam le?

2014. ápr. 4. 09:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%

"A gazdagból annyi következik, hogy anyagi téren könnyebb lesz az élete"


Amíg le nem cserélik egy 20 évesre, aztán ott áll minden nélkül újfent.

2014. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

köszönjük helike


itt a kérdező, újabb provokálós kérdése, amit tegnap írt ki.

szóval ott már ő akar eltartott lenni, és ez ciki-e?

ahhoz képest ez a kérdés, már más nézőpontba van helyezve, nos kérdező, akkor mi az igazság?

2014. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

22-es

A kerdezo csaladja sem sikeres, gazdag, szoval nem elvaras hanem kivansag.

2014. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
31%

"Amíg le nem cserélik egy 20 évesre, aztán ott áll minden nélkül újfent."


A csóróknál sem jobb a férfiak elvándorlási aránya. Ott általában a felelősség alól menekülnek, ha nehéz helyzetbe kerül a család simán otthagyják a nőt a gyerekkel, minden mindegy alapon és nem fizetnek bánatpénz meg gyerektartást. Ráadásul nem kevésbé ösztönlények.

Valóban,nekem is van olyan vállalkozó barátom, aki már két asszonyt is lecserélt, mert nem bír a ...-jával. (ha csóró lenne akkor sem) Viszont mind két nőnek házat adott és kocsit búcsú ajándékba. Előtte meg annyi aranyat kaptak ajándékba, hogy nem lesz gondjuk egy darabig.

2014. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én irtam ki amit belinkeltél
2014. ápr. 4. 10:53
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt akarja, hogy biztonságban éljél. Hogy ne kelljen fillérezni ha enni akarsz, hogy normális ruhákban járjál, hogy ne legyen gyomorideged, hogy be tudod-e fizetni a csekkeket vagy viszik-e a lakásodat. Vagy ki tudod-e fizetni az albérletedet vagy a következő hónapban repülsz. HOgy ne kelljen a munkahelyeden tövig nyalnod egy barom fenekét mert rettegsz attól, hogy holnap is van-e munkád. HOgy a gyerekeid ne nélkülözzenek. Anyádnak van némi tapasztalata már és tudja milyen az ha valaki szegénységben él. Nem feltétlen rá gondolok, de többet látott-hallott már mint te a világról.
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Scythian

írtad hogy pasiknál sem jobb a helyzet ami az elvándorlást illeti.

Szerintem azért ez nem így van.Aki otthagyja a gyereket úgy hogy le se xarja az nem apa,de nem is férfi ,az ilyenek férgek!Normális ember ha megy akkor foglalkozik a gyerekkel,a nő nem biztos hogy megérdemli hogy házat kapjon...De miről is beszélünk?Ez az elvárás hogy házat adjunk a nőknek? Akkor már nem is veszek feleségül soha senkit!Én is dolgozom,ha közös munkából van ház akkor jogos a fele,de ha nem akkor ne legyenek elvárások szerintem

2014. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
36%

ma 11:33


A lényeg, hogy ha "gazdag pasit fog magának", az előny. A csóró pasiról és a gazdagról is lehet ugyan olyan egyéb előítéleteket gyártani. Egyáltalán nem zárja ki a gazdagság, hogy egyéb jó tulajdonságokban is gazdag legyen a férfi. Sőt, ha tippelnem kellene arra, hogy a gazdag és a szegény férfiak közül melyiknek van több pozitív tulajdonsága, melyik műveltebb, harmonikusabb és kiegyensúlyozottabb, akkor mindenképpen a gazdagra tippelnék.

2014. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tartozom a gazdagok közé,de nem is akarok! Én inkább azt vettem észre hogy a gazdagabb réteg amolyan szemetebb réteg.Lehet hogy kifinomultabb meg miegymás ,de valahogy sokaknak jól megy a lelketlenség,az hogy hogyan kell másokat kizsákmányolni.Én dolgoztam igazi gazdag embereknél,nős ők azok akik nem szeretnek semmiért sem fizetni,míg az átlag polgár még kávéval is megkínál és becsülettel kifizet még akkor is ha hitelt vesz fel.Ne felejtsétek el hogy sose kérdezzétek meg tőlük hogy honnan szedték össze az első milliókat.
2014. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!