Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok valami tanácsot adni?

Tudnátok valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szóval már több éve írok naplót. Soha nem volt baj, nem is kellett soha eldugnom, mert tudtam hogy nem olvassák el a szüleim. Beszéltünk is róla amikor elkezdtem írni, hogy ne féljek, nem kíváncsiak rá. Egyébként is sokat beszélünk. Aztán picivel több mint egy éve kicsit megváltoztam-gondolom a kamaszkor meg ilyenek-és a naplómat persze továbbra is írtam, még mindig nem dugtam el, mert éveken keresztül nem kellett félnem, gondoltam most sem. De aztán kis idő múlva észrevettem, hogy tényleg nagyon apró dolgokat mondtak(olyanokat amiket ha nem te írsz le nem veszed észre)amiket még a legjobb barátnőmnek is csak nagy nehezen mondtam el. Ez hónapokon keresztül így volt, de közben a naplómat már eldugtam. A helyzet nem javult tehát barátnőm tanácsára most két naplót vezetek. Egy olyat amit kint hagyhatok, mert tulajdonképpen semmi lényeg nincs benne és egy olyat amibe a lényeget írom. Tudom hogy ez nem jó megoldás, de más nem jutott eszünkbe és a történteket meg szeretném leírni. A "titkos" naplómat pedig még jobban eldugom.

Azon gondolkodtam, hogy jó lenne megtudni, hogy tényleg elolvasták-e és a saját szájukból hallani, de nem tudom, hogy ezt hogyan tudnám elérni. Segítséget szeretnék kérni, van-e valami ötletetek? Esetleg saját tapasztalatotok? Nagyon hálás lennék. 15/l



2014. márc. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem vezetsz egy naplot és azt dugd el jol,a naplodhoz senkinek semmi köze.Persze ha szem elött van belenéznek.Miért kell egyet közszemlén hagyj?Énis régen vezettem de azt jol eldugtam.
2014. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyiss egy blogot és jelszavazd le!
2014. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!