Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nem tudom kihez furduljak?...

Zsósaláta kérdése:

Már nem tudom kihez furduljak? Aki tud valami tanácsot adni annak nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
Teljesen romokban hever az èletem ès nagyon szomorú h ezt kell mondjam de a saját anyám miadt. Tudom sokan úgy gondolják h lázadó korba vagyok stb. (17F). De nekem már 12 èvesen fel kellet nôljek sem gyerek sem tini korom nem volt. A barátaim nem járnak már egyáltalán mert anyum folyamatosan megaláz elœttük engem pesig absaolút sehova nem enged. Nem úgy kezel mint a gyerekèt. Sokszor megpróbáltam vele leülni ès megbeszèlni h mivel èrdemeltem ki ezt de nem kaptam választ soha. Már belefáradtam mindenbe. Tanulással nincs gond stabil 4es nem drogozok. Nem sajnáltatni akarom magam csak jólesett elmondani.Akinek hasonlóe gondja van szívesen meghalgatom.
2013. dec. 10. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Apud? Nagyszülők? Kollégium?
2013. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a barátaid sem túl jó fejek. Az én barátnőmnek alkoholista apja volt, a szüleim sem akartak odaengedni én mégis mentem, mert nem fogok lemondani egy barátról a szülője miatt. Nem tudsz máshová költözni? Más rokon?
2013. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kolesz esèlytelen. apummal nem tartom a kapcsolatot. Nagyszülök külföldön dolgoznak. A környezetembe tènyleg aki ismer ès tudja milyen vagyok az szeret ès próbálnak segîteni ahogy tudnak. Azt pedig , hogy sajàt anyám mièrt teszi pokolá az èletem azt nem tudom ès nem.túlzom el egyáltalán. nagybátyám van 2 hollandiába laknak.
2013. dec. 10. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, mindig pontosan időre haza érni, elszámolni minden perccel és az összes barát csak ki akar használni és mind rossz. Hát én elég határozottan kiléptem ebből a helyzetből 18 éves koromban, a barátommal akiről nem tudtak hogy van össze költöztünk egy albérletbe.Akkor még nem volt happy end, ám még is jó döntés volt.
2013. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hasonló a helyzetem mint neked volt. Barátnôm is elhagyott mert nem tudtam vele elèg idôt tölteni. Neked szerencsère sikerült kikeveredned otthonról.Nem èrtem az ilyen szülôket akiknek nem az fô szempontja h boldog legyen a gyereke, fôleg úgy , hogy az mindent megtesz èrte/èrtük.
2013. dec. 11. 06:36
 6/7 anonim ***** válasza:

valami sport? nyelvtanulás? mindkettő hasznos, és új társaságba járhatsz:) anyukám nem ennyire durván, de itthon szokott velem úgy beszélni, mint a kutyával. egyszer meghallotta, hogy sírva hívom a testvéremet. akkor leesett neki mennyire bánt ezzel.

valószínűleg nem veled van a gondja, hanem az apukáddal való kapcsolata miatt(nem tudom, hogy ért véget)bánt téged ennyire.

2013. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is hasonlo helyzetben vagyok most :/a szüleim nem értenek meg soha!!!! Megtiltották hogy a barátommal legyek!! még az fb-m is letörölték hogy még véletlenül se beszéljek vele!
2014. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!