Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Velem van baj vagy a szüleimmel?

Velem van baj vagy a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Sose voltak minta szülők pl.amikor 5 évesen megerőszakoltak nem sejtettek semmit. Észre se vették hogy valami baj van. Most se tudják. Apámtól folyamatosan megkapom hogy egy büdös rohadt hajléktalan leszek meg hogy már csak azt várja hogy megdögöljön ilyenek. Anyám meg egy utolsó rib_nc. Egy évig idegenekkel d_gott a szomszédos szobában és még arra se volt képes hogy főzzön, takarítson stb. Konkrétan azt akarja hogy kenyeren meg szalámin nőjek fel amíg ő naponta 10 szál cigit simán elszív. Természetesen ha valami baj van velem akkor eljátsza a "jó anyát" aki törődik a gyerekével. Ma is elkezdett nekem pattogni mert 3 tanárral beszélt és abból csak egy volt megelégedve velem. Alapból úgy ment a suliba hogy a biosztanárnak akarta megmondani hogy hagyjon békén erre most én vagyok a trehány barom mert nem bírom neki megmondani hogy NEM akarok elmenni versenyre..az senkit se érdekel hogy szeptember óta mondom. Meg apám is megint jött a hülye dumájával amikor arra se képes hogy ne előttem vakarja a farkát..vagy hogy legalább mosson néha kezet..vagy fürödjön. Azt bezzeg mindig megbírja jegyezni ha véletlen átázok amikor megjön
2014. márc. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Sajnálom hogy ilyenek a szüleid,nem igazán törődnek veled.

2014. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14

És a családom többi tagja is ilyen

2014. márc. 19. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Az az igazság, hogy én azért meghallgatnám a másik felet is.

Nehéz elhinni, hogy vannak ilyen szülők. Ha mégis, akkor a gyámhivatalnál kérheted, hogy vegyenek állami gondozásba, mert így nem lehet élni.

2014. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez az állami gondozás mit takar?
2014. márc. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!