Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudnám meggyőzni anyát?

Mivel tudnám meggyőzni anyát?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és alaposan átgondolva elhatároztam,hogy szeretnék kést gyűjteni de anya azt mondta,hogy "amíg ő tart el az ő házában nincs szükség ilyen veszélyes eszközökre".De nekem eszem ágában sincs hadonászni velük vagy ilyesmi csak gyűjteni mert nagyon tetszenek.Mit tehetnék,hogy ne akadályozzon a hobbimban?

Légyszives értelmes válaszokat.



2014. márc. 9. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Még három év és ha sikerül elköltöznöd akkor a saját kis lakásodban gyűjtögetheted őket. Igaza van, ha ő tart a késektől, akkor igazodnod kell a kéréséhez.

Én múltkor szőrös tarantulát akartam, de én is ezt kaptam válaszul :D Elfogadtam, nem lettel lelki rokkant, meg "korlátozva a hobbimban" emiatt :D

2014. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De te nem akartad gyűjteni a pókokat,csak venni egyet.....

a 3 év meg sok,egyébként saját pénzből venném.

2014. márc. 9. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

És azt a pénzt te keresed meg diákmunkával vagy anyukádtól kapod zsebpénzként? Mert utóbbi esetben ugyanúgy az ő pénze.

De hiába: az ő háza az ő szabályai.

2014. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fele-fele....
2014. márc. 9. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én sem engedném. Nem gyere kezébe való, te pedig bizony az vagy.

Lehet, hogy se felelőtlen, se ügyetlen nem vagy, de könnyen lehet baj.

2014. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Hobbid? Hiszen most találtad ki :)

Én sem engedném, hogy egy 15 éves gyerek kést gyűjtsön.

Várj vele pár évet. Addig ismerkedj velük a neten.

2014. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
En sem tamogatnam. Majd ha felnott leszel es sajat haztartasod lesz.
2014. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi ez a hülyeség, hogy nem való neki kés?!

Anno az én gyerekkoromban a lakótelepen is minden fiúnak volt kése, gyakran egymás között cserélgettük öket.Sőt a bicskákkal még kardoztunk is, mégsem lett senkinek semmi baja.Ez csak a mai világ hülyesége, hogy mindent ami egy kicsit is veszélyes, azt el kell tiltani a gyerekek elől.

2014. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!