Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! Mivel tudnám meggyőzni...

Fontos! Mivel tudnám meggyőzni anyumat? 16/L

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerek egy srácot,csak csók volt! nagyon bízok benne és elterveztük h elmegyünk sátorozni a haverokkal!Anyu még így el is engedett volna mert van szülői felügyelet!De megkérdezte h ugye nem akarok lefeküdni vele? (még szűz vagyok)és elmondtam h szerintem igen! És most nem enged el! segítsetek!
2013. júl. 31. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ő úgy gondolja h 16 évesen még ne szexelj. Nem biztos h meg tudod győzni. Nem mondom h nincs igaza, de nem így kéne viselkednie. Ha már bevallottad a dolgot, akkor leülhetne veled értelmesen megbeszélni ahelyett h tilt. Esetleg mutasd be neki a srácot ha még nem ismeri.
2013. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény anyád meg most azon töri a fejét, hogy hogyan tudnám meggyözni a lányomat, nem kell neki még ba-ni.
2013. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő is ugyan ennyi idős volt mint én, a korral nem igazán lehetne baja! csak mindig azt mondja h nem vagyunk együtt a fiúval! és h minek fognak nézni a többiek! nem kimondva de igazából egy hónapja együtt vagyunk! a többiekre eddig sem adtam aki közeli az tudja h mi a helyzet, ő megérti! és nem hinném h egy olcsó r*banc vagyok ha lefekszek egy olyan fiúval akiben megbízok teljes mértékig! és a kapcsolatban is nem ez a lényeg h megismerd a másikat és bízz benne? mert itt megvan!
2013. júl. 31. 09:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemhinném h 16 és fél évesen, érett gondolkodással, és megfontolt döntéssel elitélendő lennék! csak nézd meg a mostani lányokat és rájössz!
2013. júl. 31. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

én sem engednélek el...

Egy hónapja ismered és már lefeküdnél vele.

Gyerek vagy még, gondolkozásmód alapján is, tehát inkább maradj otthon.

2013. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán nem a koroddal van baja, hanem h csak 1 hónapja ismered a srácot. Nem is ismered még igazán, szemed előtt a rózsaszín köd. Ilyenkor minden szép meg jó aztán lehet h egy hónap után megbánod, mert kiderül h teljesen más a srác. Előbb ismerd meg rendesen és aztán gondolkozz szexen.

Ezzel a szöveggel meg: "16 és fél évesen, érett gondolkodással, és megfontolt döntéssel " Nem épp azt bizonyítod h húúúú de érett vagy, mert minden korod beli v fiatalabb ezzel jön ha szexelni akar. Ez meg h "16 és fél évesen". Csak a gyerekek számolják így az életkorukat. Dehát gyerek is vagy még. Hova sietsz??

2013. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne feküdj le még vele. Értem én, hogy nagyon szereted, meg egyebek - bár már nem vagyunk egy korosztály, én is hasonló helyzetben voltam 16 évesen-, mégis várj még vele.

Ha eddig csak csók volt, akkor nem sülne el túl jól, ha beleugranál a szexbe. Nagyon fontos, hogy megismerjétek egymást lelkileg és testileg is. Csók után az óvatos simogatások, a petting - ezeknek kéne szép fokozatosan következni, nem pedig durr bele. Hidd el, hogy sokkal szebb élmény lesz úgy.

2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én se engednélek. Elég gyerekes és meggondolatlan /felelőtlen/ húzás lenne valakivel 1 hónap után lefeküdni.


És ez messze nem érett és megfontolt.


Nem hiszem, hogy az úgy neked jó emlék lenne az.

18l

2013. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne a szexen járjon az agyad, inkább azt értsd meg, hogy nem teszünk minden mondat után felkiáltójelet. Amúgy a leíttak alapján eléggé értlen vagy, korai még a szex.. igaza van anyudnak.
2013. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!