Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy vissza szeretnék költözni? Nem szeretném megbántani, de itt nem bírom.

Figyelt kérdés

A nyáron Budapestről vidékre költöztünk, mert összeköltözött a barátjával és én is jöttem. Már az elején sem tetszett itt, de azt hittem, megszokom. Nem így lett.

Vissza akarok költözni Pestre, hiányzik a régi lakásunk, a szobám, a kilátás, minden. Ott éltünk a Belvárosban, folyton nyüzsgés volt.

Most a lakásunkban az unokatesóm lakik (21 éves, egyetemista lány) és mondta, hogy részéről mehetek, úgyis hatalmas neki és a legjobb barátnőjének az a lakás, de amúgy sokat vagyok ott, szinte minden hétvégén. De ha ez így nem lenne jó anyának, akkor én még apához is költöznék (ő is ott él). Szóval mindegy, csak költöznék innen.

Kinéznek a suliból is, nem szeretek itt lenni, de anyát sem szeretném megbántani...


Szerintetek hogy kellene elmondanom neki úgy, hogy ne érezze, hogy bántani szeretném?

(16 vagyok)


2014. márc. 6. 17:42
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Mondtam anyának, de azt mondta, hogy nem fogja engedni, hogy apával éljek, mert ő maga is egy nagy gyerek, nem foglalkozik velem, tőle a házat is magamra gyújthatom.


# 17

Nem fogok itt maradni. Utálom ezt a helyet, az embereket, mindent. Nekem az nem elég, hogy néha hétvégente Pesten vagyok.

Egy ilyen helyen 2 év felér hússzal is.



# 18,# 19

Az nem az én kérdésem.

2014. márc. 8. 11:14
 22/33 anonim ***** válasza:

"Mondtam anyának, de azt mondta, hogy nem fogja engedni, hogy apával éljek, mert ő maga is egy nagy gyerek, nem foglalkozik velem, tőle a házat is magamra gyújthatom. "


Ha apad is megbizhatatlan, akkor inkabb maradj a fenekeden. 16 evesen neked meg korlatok es neveles kell.

Inkabb keress baratokat, es illeszkedj be.

2014. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
De itt a legtöbben gyűlölnek, nem akarok itt maradni és nem is fogok.
2014. márc. 8. 14:40
 24/33 anonim ***** válasza:
Akkor ne maradj. Mi a kérdés a továbbiakban?
2014. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Az, hogy mégis hogy menjek el innen.
2014. márc. 8. 17:07
 26/33 anonim ***** válasza:

Varsz ket evet, es elkoltozol felnottkent.


Ok nelkul nem gyulolnek semmit, mit csinaltal?

2014. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

De nem akarok várni éveket, utálok itt lenni. Itt semmi nem jó, az iskola is elég színvonalon aluli.

Az a bajuk, hogy nem egy szürke kisegér vagyok, hanem szeretek a középpontban lenni és szeretem költeni a pénzt is, ez meg is látszik a dolgaimon.

Van egy lány, aki itt "népszerű" és van egy srác, akiért odavan már évek óta, én erről nem tudtam és a srác jól néz ki, meg minden, ezért kavartam vele párszor, csak hogy ne unatkozzak.

A csaj berágott, hogy én nem csak távolról csorgattam a nyálam, ahogyan ő tette és mindenkit igyekszik ellenem hangolni. De olyan szinten buta, hogy nem is veszem fel, amiket mond rólam, vannak rosszabb ellenségeim is.


Nem is az zavar, hogy nem kedvelnek, mert ehhez hozzászoktam...Hanem az egész légkör, a város, minden.

2014. márc. 8. 17:51
 28/33 anonim ***** válasza:

Talan probalj meg egy kicsit szerenyebben viselkedni, es nem felvagni. Az emberek Pesten sem szeretik az ilyen felszines embereket, mint te.

Viszont nem kaphatsz meg mindig mindent. Ha anyukad nem enged el, akkor maradnod kell. Ez az elet.

2014. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Pesten mégis szeretnek és nem nagyon voltak soha ilyen problémáim.

Én ilyen vagyok, nem fogok megváltozni azért, mert pár vidékinek nem tetszik a viselkedésem, vagy a stílusom.

Ha anya nem enged, akkor megyek anélkül, hogy elengedne, csak a békés elválás miatt gondoltam, hogy itt kapok pár tanácsot.

2014. márc. 8. 18:01
 30/33 anonim ***** válasza:
Mivel kiskoru vagy, a rendorseg hazavisz, ha elmesz. De ilyen nagykepu stilussal nem sok jovot josolok neked.
2014. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!