Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik külön költöztek már a...

Akik külön költöztek már a szüleiktől, milyen gyakran járnak haza? Milyen messze laktok egymástól?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Anyámmal egy városban lakom, vele minden héten találkozom, a húgom miatt főleg. Apukámékhoz havi 1-szer megyek, anyósékhoz szintén.
2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Havonta másfél havonta megyünk a szüleimhez 60 km, oda én haza megyek saját szobám van stb.

A férjem édesanyjához évi 3-4szer kb 140 km

Neki az nem otthona, az édesanyja a párjához költözött , tehát hozzájuk megyünk.

4 éve élünk együtt. Előtte kicsit gyakrabban jártam haza a koliból.

Jah a vicc, hogy anyósomék és a szüleim tőlünk az ellenkező irányban laknak. Karácsonykor vicces még most is, hogy van autónk míg megjárjuk 400 km, de amikor buszoztunk..hajjajj volt..

2014. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
anyuék kb. 180 km,anyósék 280..általában 2-3 hetente megyünk mkettőnk szüleihez,és ők is ilyen gyakran hozzánk,szóval,kb minden 7végén találkozunk valamelyikükkel.
2014. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól lepontoztak mindenkit...


Zárójelben még hozzátenném, hogy nekünk nehezíti a helyzetet az, ogy nekünk a hétvégénk hétfő keddre esk, tehát minden szombat vasárnap dolgozunk. A szülők pedig nem így vannak, tehát ha megyünk az nekünk szabi...csere..vagy valami más megoldás..

Plusz ilyenkor nem 1 déutánra szaladunk, hanem minimum 2 éjjelt megyünk..ianyósomék gyakrabban jönnek ozzank, anyukámék kevésbé



Utolsó előtti

2014. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Ez a lepontozás nekem is feltünt -.- ! Milyen a jó válasz ?! Itt mindenkinek magánügye ,mikor tud a szülőknél látogatást tenni !
2014. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vegye be, aki lepontozott!!! nem mindegy neki, h mikor megyünk látogatóba a szülőkhöz?!
2014. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
~8 km-re lakunk egymástól, kocsival 10 perc. Kb heti 2x találkozunk, csinálunk közös programokat is.
2014. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kb. 3 perc sétára lakunk az én szüleimtől, barátom szüleitől 10 percre.

Minden nap beszélek a szüleimmel, ha nekik vagy nekem szükségem van valamire beugrunk egymáshoz, de ritkán ülünk egymás nyakán. Hetente egyszer biztos találkozunk, de akkor sem otthon, hanem elmegyünk kutyát sétáltatni, elvisszük a gyereket edzésre stb.

A párom szinte minden nap haza ugrik, de az Ő szülei betegek, segít nekik bevásárolni vagy az otthoni teendőkben.

2014. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 1-éve költöztem el otthonról és 45-km re lakom anyáméktól és minden honnapban látom őket mert jőnek hozzám. Vagy én megyek hozzájuk. De ha esetleg nem tudunk találkozni akkor telefonon tartjuk a kapcsolatot!!
2014. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!