Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyukám nem hagy...

Beni Farkas kérdése:

Mit tegyek? Anyukám nem hagy békén. Minden nap amikor dolgozik akkor vagyok csak szabad. Mindennap hivogat idegesít már rendesen, barátaim előtt nagyon beolt.15 éves vagyok 8-ra kell haza érnem sehova nem enged el mindig hivogat.

Figyelt kérdés
Nagyon unom ezt a dedós dolgot hiába mondom ne hivogasson hiába mondok neki bármit.Mit tegyek ?
2013. dec. 22. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Örülj hogy 8ig elenged 15 évesen.
2013. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 15 évesen ezen ne problémázz annyit.

Majd 16-tól fölfele igen.

Egy 15 éves azért még nem olyan nagyon nagy tini.Az majd 16,17 évesen inkább.Most még a gyerekkor meg a tinikor között vagy szerintem.

De ez csak az én véleményem.

2013. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11:18 vagyok.Még csak annyit tennék hozzá,hogy a beoltogatással én sem értek egyet,mert ha van is valami megbeszélnivaló probléma,azt nem a barátok előtt kell.
2013. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit szállj magadba! És örülj neki, hogy odafigyelnek rád. Te csak azt hiszed, hogy nagyfiú vagy! Én 8-ig sem engednélek el 15 évesen.
2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem anyukád egy bántalmazó. Hívd fel a NANE segélyvonalát. Van olyan, ami kifejezetten gyerekeknek van. Este 6-tól 10-ig ingyenes! Mondd el nekik, mi bánt! Ki vannak képezve, tapasztalt segítők.

Addig is szerezz egy másik mobilt! és amin hívogat azt felejtsd "véletlenül" otthon! Akár a szennyes kosárba esve, akár az ágyad mögé beesve, stb.

De, ha akarod, mehetsz a Nevelési Tanácsadóba egy pszichológushoz és kérd meg, hogy segítsen! Köztük is van pár normális! de ha anyádat védi, akkor marad a NANE. Ők biztosan hisznek Neked! (mint ahogyan én is).

Ui.: az elkövetkezendő 3 évben meg vigyázz magadra, táplálkozz rendesen, ne igyál, ne dohányozz, hogy erős legyél, amikor majd otthagyod őt a fenébe és lakást bérelsz barátokkal!

2013. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%

"Szerintem anyukád egy bántalmazó. Hívd fel a NANE segélyvonalát. Van olyan, ami kifejezetten gyerekeknek van. Este 6-tól 10-ig ingyenes! Mondd el nekik, mi bánt! Ki vannak képezve, tapasztalt segítők.

Addig is szerezz egy másik mobilt! és amin hívogat azt felejtsd "véletlenül" otthon! Akár a szennyes kosárba esve, akár az ágyad mögé beesve, stb.

De, ha akarod, mehetsz a Nevelési Tanácsadóba egy pszichológushoz és kérd meg, hogy segítsen! Köztük is van pár normális! de ha anyádat védi, akkor marad a NANE. Ők biztosan hisznek Neked! (mint ahogyan én is).

Ui.: az elkövetkezendő 3 évben meg vigyázz magadra, táplálkozz rendesen, ne igyál, ne dohányozz, hogy erős legyél, amikor majd otthagyod őt a fenébe és lakást bérelsz barátokkal!"


Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?!

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
CrazyWitch, nem ismered az iróniát, ugye...?
2013. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj, hogy addig kienged, este 8-kor már korom sötét van, ha bármi bajod esik, az az ő felelőssége, ha majd lesz gyereked biztos megérted. Jobb lenne ha leszarna? Ha nem foglalkozna veled?? Hívogat?? Mert félt téged...ez neked dedós, anyukádnak anyai ösztön. Ha, a barátaiddal szeretnél lenni, beszéld meg vele, hogy hozzátok menjetek néhány barátoddal, ott biztonságban vagy. Talán ha látja, hogy normális barátaid vannak akkor 9-ig is kiengedhet.
2013. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

"15 éves vagyok 8-ra kell haza érnem"

"Szerintem anyukád egy bántalmazó"


muhahahha

2013. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%

Gondolom nincsenek barátai és társasága akikkel kimozdulhat otthonról és ezért rajtad élősködik. Undorító az ilyen, ráadásul beolt a barátaid előtt, amivel bebizonyosodik, hogy nem tartja tiszteletben a saját életedet. Már nem ovis vagy, hogy mindig mindenhol veled legyen.


Sajnos sokszor hátráltatják a szülők a lassan felnőtté érő gyerekeik életét, ezen túl kell esni, kompromisszumok árán akár, aztán ha különköltözöl már nem kell foglalkozni vele. Ha akkor is zaklat, és már nem a gondviselőd, akkor lehet rendőrségi ügy is belőle akár. De nem hiszem, hogy ilyen beteges ragaszkodási szint létezik.

2013. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!