Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor és hogy mondjam el?...

Mikor és hogy mondjam el? Megüthetem a bokámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7. osztályba járok. Tegnap 6. óra után(13:30 után) ( volt utána még órám) két fiú barátom behurcolt egy osztálytársam-csajt( nagyon vékony), aztán lefektették és közbe csikizték. Én akkor ettem. Aztán kivitték, majd kérte, hogy poroljuk le((piszkos volt a padló és fekete pulcsi volt rajta)én és egy másik barátom voltunk bent) Mivel egyszer egy papírsünt hozott a faliújságra sünösnek hívtuk ( ezáltal szúrt is:)), ezért én egy 30 cm-s vonalzóval poroltam le. Mit, hogy miért, ettől el kezdett fájnia a keze(csukló). 15:00-ra, szakkörre már fájós kézzel jött. Állítólag én voltam. Ma kaptam érte egy osztályfőnöki figyelmeztetést( a két csikizős fiú is). Hogy mondjam el a szüleimnek? Így nevezhetek még az Év diákja versenyre? Lehetnek jogi következményei?



2013. dec. 19. 15:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

Mivel a csaj élvezte a játékot nekem nagyon úgy fest... miért ne ehetett volna szegény kérdező? Ez azért durva... hogy egy 13 éves gyerekre vetíted ki a gyűlöleted. Hol tehet ő arról, hogy veled mit csináltak??? Kicsit gondolkodj már el.

Ha a lány nem önszántából ment volna csikiztetni magát, akkor nem kérte volna meg, hogy porolják le, hanem azonnal rohant volna anyucihoz. Hogy jaj anya bántanak!

2013. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Úgy leporonálak én is téged, de egy baseball ütővel, jó alaposan. Hogy lehet valaki ennyire gyökér? Látod hogy behurcolnak valakit a wc-be de nem teszel semmit? Hasonló jókat kívánok neked a középiskolában.
2013. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Az osztályterembe vitték be!
2013. dec. 20. 19:21
 24/27 Janka néni ***** válasza:

Ha tanárcsemete, ha nem, ez köztetek zajlott. Intézzétek el egymás közt. Ha pedig "ügyet" csinál valaki belőle, csak volt szemtanú rajtad kívül is, aki elmondja hogy történtek a dolgok.


Az itt válaszolók között, akik ennek a lánynak most nekiestek és minden gonosznak, közömbösnek, durvának elhordták, remélem volt olyan, aki a napokban a 6 éves tányércsapkodós viselkedését védhetőnek ítélte meg.


Amit ez a lány leír minden napos volt mindig is, lesz is, amíg a diákok diákok. A fiúk elkapnak lányokat, csiklandozzák (általában élvezi az illető, csak megjátsza, hogy nem), hógolyóval dobálják stb. Aki nem volt iskolás vagy már elfelejtette azt gondolja, hogy ez durva vagy gonoszság.Az iskolában sokkal durvább és valóban harag diktálta verekedések zajlanak, amibe beavatkozni nem ajánlatos. Ez a balhé erősen műbalhé-szagú.


Az osztályfőnökit miért kaptad? Mert sérülést okoztál vagy mert rendetlenkedésben vettél részt?

2015. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. :) Azért kaptam a beírást, mert "bántottam".
2015. jan. 16. 12:56
 26/27 Janka néni ***** válasza:

Bocs, úgy vettem ki, hogy lány vagy, elnézést.

Na, mi lett otthon?

2015. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igazság szerint 1 éve írtam ki a kérdést, de akkor sikerült "jól" kijönni a dologból.
2015. jan. 19. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!