Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor és hogy mondjam el?...

Mikor és hogy mondjam el? Megüthetem a bokámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7. osztályba járok. Tegnap 6. óra után(13:30 után) ( volt utána még órám) két fiú barátom behurcolt egy osztálytársam-csajt( nagyon vékony), aztán lefektették és közbe csikizték. Én akkor ettem. Aztán kivitték, majd kérte, hogy poroljuk le((piszkos volt a padló és fekete pulcsi volt rajta)én és egy másik barátom voltunk bent) Mivel egyszer egy papírsünt hozott a faliújságra sünösnek hívtuk ( ezáltal szúrt is:)), ezért én egy 30 cm-s vonalzóval poroltam le. Mit, hogy miért, ettől el kezdett fájnia a keze(csukló). 15:00-ra, szakkörre már fájós kézzel jött. Állítólag én voltam. Ma kaptam érte egy osztályfőnöki figyelmeztetést( a két csikizős fiú is). Hogy mondjam el a szüleimnek? Így nevezhetek még az Év diákja versenyre? Lehetnek jogi következményei?



2013. dec. 19. 15:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem hazudok! Így történt.
2013. dec. 19. 17:30
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha tanárcsemete, akkor sajnos "csak neki" lehet igaza. Bízom benne, hogy jóban vagy a szüleiddel, és ők is ismerik a felállást, így nem fognak rád megharagudni érte. Egy tanulságot vonj le az esetből. Máskor kerüld el az ilyen protekciós csemetéket. Annak idején volt egy csaj nálunk, a suliban az anyja a szülői munkaközösség elnöke volt. A csajról kitalálták, hogy beteg (holott semmi baja nem volt), és senki sem nyúlhatott hozzá egy ujjal sem. Egyszer kihúzta nálam a gyufát, mert borzalmasan kényes volt, én nem hagytam magam, természetesen én húztam a rövidebbet.
2013. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Szia!

Az a baj a szüleimmel, hogy nagyon szigorúak és csak a tanárnak hisznek, aki ugye a tanárcsemetének hisz. Tehát nem állok jól.

Szerintetek még ma elmondjam neki?

2013. dec. 19. 18:00
 14/27 anonim ***** válasza:

Igen jobb lesz, könnyebb lesz, mert túl leszel rajta, figyeld meg, hogy mikor nem idegesek, és akkor add elő a történetet bűnbánóan, és mond meg, hogy nagyon bánod, és nem akartál te semmi rosszat. De az igazat mond el. Jobb így mert ha mástól tudják meg, az még rosszabb. :(

Sok sikert és fel a fejjel.

2013. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.
2013. dec. 19. 18:15
 16/27 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi történt. Kiváncsi vagyok.
2013. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Holnap mondom el.

Szvsz gép-eltiltás. Majd meglátom

2013. dec. 19. 20:39
 18/27 anonim ***** válasza:
Szvsz mit jelent?
2013. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szerény véleményem szerint
2013. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én azon vagyok kiakadva, hogy behurcolták a csajt, te meg nyugodtan ettél. Pont az ilyenekből mint te lesznek olyanok, mint akik a boltban szó nélkül végignézték, hogy majdnem megvertek, vagy a villamoson, amikor a drogossal akadtam össze. Ott ült 3 pasi és csak bambultak, hogy de érdekes, mindjárt verekedés lesz.... A szüleid helyében mélyen csalódnék benned, hogy egy olyan senki alakot neveltem fel, aki nem áll ki másokért, akár gyávaságból, akár közömbösségből. Emiatt égne a pofám, de nagyon.
2013. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!