Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok azokrol a...

Mit gondoltok azokrol a szulokrol, akik egyszeruen egyik pillanatrol a masikra otthagyjak gyermekeiket?

Figyelt kérdés

Teljesen ledobbentem, amikor megtudtam a suliban, hogy az egyik ismerosomet a napokban elhagyta az apja, aztan erre ra pedig az anyja is otthagyta oket szo nelkul. Reszleteket en sem tudok, de azt viszont igen hogy eleg nehez korulmenyek kozott eltek es 5-en vannak testverek. Mindegyik kiskoru, a legidosebb 16-17 eves.

Sajnos ez megtortent eset. Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek a szulok?


2013. dec. 16. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Minket anyánk hagyott ott így, nem esett nagyon nehezére...
2013. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmet az anyja 5 éves korában hagyta ott. Azóta sem hallott felőle. Vannak ilyen gerinctelen, semmilyen emberek...
2013. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyennek sohasem szerették a gyereküket. Párom apja is ezt csinálta, bevágódott a kocsiba és többé nem is látták.
2013. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem egeszen ertem. Otthagyta oket az apjuk ES az anyjuk is? Kiskoruakat egy lakasban, egyedul?
2013. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

eloszor az apjuk ment el, majd ezutan ra par nappal az anyjuk is gondolom emiatt

Es most elvileg o vigyaz egyedul a kisebb testvereire

2013. dec. 16. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem 13 évesen hagyott ott az anyám. Megkérdeztem tőle, hogy hova megy, közölte, hogy szerelmes és, hogy én apámnál maradok. Ennek már több mint 10 éve, azóta se nézett felém. Vannak ilyen lelketlen emberek.
2013. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem torvenyes, hogy MINDKET szulo magara hagyja a KISKORU gyerekeket. Azt gondolom roluk, hogy felelotlen barmok, es hogy a gyamhatosagot kell ertesiteni ebben az esetben.
2013. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az én környezetemben is előfordult, hogy habár a férj adta össze magát mindenféle nőkkel, végül a feleség szállt ki, s otthagyta a két gyerekét a férjével. Elvált, férjhez is ment. Csak néha-néha hívta fel a lányait. A lányok apja közben infarktust kapott, meghalt. A két lány maradt a lakásban. A nagyobbik már 18 éves, a kisebbik 14. Ő nevelte fel a húgát. Az anyjuk, habár egy gazdag vállalkozóhoz ment feleségül, azon gyötrődött, hogy tőle is gyereket akar. Isten megverte, mert nem lett nekik. De a két lány teljesen egyedül maradt. A kedves anyuka pedagógus volt!
2013. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!