Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utál a saját...

Mit tegyek ha utál a saját anyám :/?

Figyelt kérdés

Igazából mar en is nagyon megutaltam !

Olyanokat mondt hogy bárcsak ne lettem volna meg meg hogy ha mar meglettem es ekkora csalódás lettem neki akkor miert nem megyek mar el . Közel 200-300 ezer forintot keres de 1 forintot nem ad . Nem mehetek sehova, nem csinálhatok semmit ..... Régen fociztam de abba kellett hagynom mert nem akart havi 2000 forintot kifizetni .... Nincsen egy iskolai tankönyvem se mind a könyvtárból van mert az ingyen van ..... A pénzt meg elkölti magának ..... Nekem meg ruhám is allig van .....

Most mit tegyek S.O.S. :((( en ezt mar nem birom 16 évesen !!!!!



2013. dec. 5. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Lehet olyan apától vagy, akit ki nem állhatott és rá emlkezteted, amikor rád néz. Vagy csak szimplán nincsenek anyai ösztönei.

Menj kollégiumba és akkor nem kell elviselned.

2013. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Anna132 válasza:
70%

Nagyon durva, ha ilyeneket mond neked es ennyire semmibe vesz. Megiscsak az anyad! Probalj vele beszelgetni, kozelebb kerulni hozza. Miert erzi ugy, hogy csalodas vagy?

Meg kell talani a hatteret az egesznek, hatha javithato a helyzet.

Ha pedig nem, nos...16 eves vagy, van meg par sulis eved. (Gondolom az egyetemet nem tervezi fizetni)Utana kezdj el melozni es lepj le!

2013. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ne hagyd ki a családvédőket, ha tényleg elhanyagol téged. Hátha meg tudják puhítani kicsit.

De azért kíváncsi lennék arra, hogy mikor és milyen körülmények között szalad el vele ennyire a ló.

Miért mondta pl, hogy csalódást okoztál neki.

Tanulsz rendesen? Kikkel barátkozol? Mi a hobbid?

2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van,akkor a tanáraid nem veszik ezt észre?Nem vagyok jártas ilyenekben,de ilyenkor nem kellene a gyámügynek vagy hasonló intézkedős embereknek szólni?
2013. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Ez kamukérdés. Egy jól kereső diplomás nő nem ilyen.
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba járok es 4-5 tanuló vagyok :/ hobbim a foci :/ barátaim nem balhézosak
2013. dec. 6. 05:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Simán elmehetnek majd egyetemre de nem fogja fizetni !!
2013. dec. 6. 05:48
 8/9 anonim ***** válasza:

3 Esetleg embert ölt? Nehogy már a tanulás, meg ilyen sz@rok miatt kelljen ennyire halálra kínozni valakit és ilyen durva lelki sérüléseket okozni...Biztos te is valami csalódott szülő lehetsz. Remélem, ha majd szülő leszek, én nem fogok ennyire megbolondulni és elveszteni a józan eszem, mert a legtöbb helyen sajnos ezt látom.


Kérdező, én a helyedben elköltöznék. Apukással mi van? Van valaki más rokon, aki támogat, vagy befogadna? Minél gyorsabban menekülj onnan. Anyukád szerintem reménytelen eset.

2013. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs ruhád és tankönyved pedig Anyukád megteheti, mert nem 64 ezerből meg 47-ből él akkor a családvédelmest és a gyámügyet is ráhívhatod, főleg, ha büntiben sem vagy. No meg a személyi szabadságodat sem sértheti meg akkor sem, ha nem vagy nagykorú. Kis különórákhoz (főleg, ha pl.: sikolai és ingyen van), sétához, 1-1 hétvégi összejövetelhez mindenkinek joga van, ha evvel nem zavar másokat.
2013. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!