Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a tesóm anyám...

Mit tegyek ha a tesóm anyám nyakán él és a saját fizuját nem adja lé így éhezik anyám?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukádnak van jövedelme? Hány éves a tesód?
2013. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És tesód meg vesz kaját valahol vagy akkor ő hol eszik?

Amúgy mi az, hogy nem ad semmibe? Hány éves?

Anyud dolgozik?

2013. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas anyám tesóm meg dolgozik 30 éves. De nem adja oda a fizuját mert az az övé. Anyám fizeti a hitelt összes rezsit és a kaját kb 1 hétig. Utána nincs pénze. Vagy kölcsónkér vagy a tesóm veszneki 3 kiflit egy napra..az a kajája vagy semmi. Igen ő be van fizetve a munkahelyén menzara ott eszik meg megveszi magánalk de anyámnak nem. És ez bosszantó. Mikor mondtam anyámnak hogy felezzék meg a rezsit azt mondta tőlem sem kért mikor ott laktam és tesómtól sem kér mert mindig azzal példálózik tesóm hogy más szülöknek se adnak be a gyerekek. Sajnálom anyám mert simán meg tudna élni ha mndent feleznének mint ahogy normalisan kellene. Hozzáteszem és 16 éves koromig laktam csak otthon.ő meg most is . És azt is hozzá kell tennem csak 2 éve dolgozik...tehát a hitel is miatta lett felvéve hogy meg tudjanak élni.
2013. aug. 31. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nevelése:itt az eredmény.

Álljon a sarkára!

2013. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Testvéreddel is el kéne beszélgetni erről. Az nem állapot, hogy felnőtt ember létére nem veszi észre, hogy az anyjának nincs mit ennie. Az se állapot, hogy azt hiszi rendben van, hogy vesz 3 db kiflit egy napra az anyjának!!!
2013. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!