Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem normális! Ennyire...

Az anyám nem normális! Ennyire nagy lenne a büszkesége?

Figyelt kérdés

Múlt héten nem voltam iskolában, és most szerdán elakartam kérni egy megbízható embertől az anyagot amit vettek, mivel ma témazárót írtunk. Szóval, nekem nem volt meg a telefonszáma az adott személynek, és anyám meg beszélt az ő anyukájával. Szóval, tegnap felhívtam az ÉN anyukámat, hogy adja meg az XY anyukájának a számát, erre meg elkezdi, hogy sose beszélt vele, meg jól leordított.

Tehát ma az egyik barátnőjével találkoztam, és mondta nekem, hogy észrevette anyám, XY telefonszámát, de mégse adta meg nekem! Miért? Mert akkor az ciki lett volna. Szóval ma odamentem hozzá, és a szemébe mondtam, hogy a te büszkeséged miatt nem lesz meg a dicséretem! És mindent tagadott, én meg megmondtam neki, hogy had nézzem meg a névjegyzékét, nem engedte, de később azért is megnéztem. És mit találtam? Benne volt a telefonszáma!


Most megtudnák valakit fojtani egy kanál vízbe, hogy-hogy lehet ilyen a saját anyám, miközben ő mondja, hogy mindent tegyek meg a tanulásért, és ő még annyira se hajlandó, hogy eldobja a nyamvadt büszkeségét!



2013. dec. 5. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

1. Honnan tudja az a "barátnö", hogy anyukádnak megvan-e valaki más telefonszáma?


2. Miért nem mentél el az illetöhöz te elkérni az anyagot?


3. NEm tudom, ebben mi lenne anyáf büszkesége? Ez a szó sehogy sem illik a helyzethez, teljesen értelmetlenül használod.


4. Ha nem lesz dicséreted, az a TE hibád, NEM anyádé - könnyü másra tolni a felelöséget.


5. Ha velem elkezdene a gyerekem ordibálni, akkor nem tenné zsebre, amot tölem kap. Ha meg a telefonomban kutatna, akkor megnézhetné magát.


Jobb lenne, ha visszavennéd magad és ahelyett, hogy itt hözöngsz, elkezdenél rendesen tanulni és nem mást okolni a rossz jegy miatt.

2013. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1-s:


1:Tudod, gondolom megnézte anyám, hogy megvan-e neki, és a barátnője a reakciójából leszűrte.


2:Azért nem mentem el az illetőhöz, mivel messze lakik, és nem NINCS senki akitől eltudtam volna még kérni.


3:Az, hogy nem tudta eldobni annyira a büszkeségét, hogy neki legyen igaza, hogy megadja annak a lánynak az anyjának a telefonszámát.


4:Könnyű másra tolni? - tudod ezt most cáfolnám. Mindent megpróbáltam tegnap, hogy kiderítsem, mit írtak a füzetbe, de minden HIÁBA. Meg tanultam az egész anyagot a könyvben hátha, de a füzetbe írtakat kérte.


5:Nem ordibáltam, halálosan nyugodtan mondtam neki, Ő az aki kiabálni szokott mindig.



Elkezdenék rendesen tanulni? Már elnézést, de honnan veszed, hogy én rossz tanuló vagyok? És valóban, őt hibáztatom, nem látod rosszul a helyzetet.

2013. dec. 5. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Tulképpen milyen iskoláról van szó, mert az írásodból tippelve ált. 6. És nem csak a helyesírásról beszélek.
2013. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan mint egy óvodás...


Arra nem gondoltál, hogy esetleg anyukád valamiért nem jön ki jól azzal az anyukával, vagy nem bírja, és ezért nem szerette volna ha te is felveszed a kapcsolatot vele?

2013. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
nem tudom mi bajod van #2 mert nem írt rosszul semmit. persze, mostanában már csak ctrl c+ctrl v aztán kész?! gratulálok, az agyiszinted egy tyúkét üti.!
2013. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
bocsánat #3
2013. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

manapság suliban doga előtt nem lehet jelezni, hogy hiányoztam, nem tudtam készülni?


amúgy lehet anyud csak bekavarta magát. én is volt már, hogy hazugságba keveredtem. pl a barátom mindig azt mondta nekem minden állásinterjú előtt, hogy úgy sem vesznek fel, stb, így a következőt el sem mondtam, hanem azt mondtam találkoznom kell egy bnőmmel, elvitt a környékre kocsival és úgy osongattam össze vissza, hogy meg ne lássa hova megyek, hogy nem is bnőzök. szóval teljesen abszurd de mégis hazudtam, ha meg kiderül, ugyanúgy nem értette volna mint te, és nem esett volna jól, ha így nekem támadott volna mint te.

2013. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a büszkeséghez, elszerette a nő apádat, vagy mi?
2013. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem ezt az egész problémát, van neted, gondolom nekik is. Ledobod magad face elé és ráírsz, hogy: Szeva Peti, kölcsöntudnád adni a füzeted? Délután elugranék érte!


Nem értem miért kell ide szülőket keverni.

2013. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:


Hiszed vagy sem, az én osztályom nem tölti (ilyen szempontból nézve sajnos) egész idejét a számítógép előtt.

2013. dec. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!