Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám normális? Vagy inkább...

Anyám normális? Vagy inkább velem van a gond?

Figyelt kérdés
Én rosszul érzem magam lelkileg évek óta nehezen illeszkedek be,szorongok stb. Nagyon rossz az életem veszekedés van a családban stb. Mindegy a lényeg,hogy tetsileg/lelkileg nem érzem jól magam és elmentem orvoshoz. Kaptam beutalókat erre anyám lecsesz,hogy milyen hülye vagyok minek akarok pszichiáterhez menni.. Most mi? 18 éves vagyok szeretném az eddig elcseszett életemet rendbe tenni..Minek ugat le? 18/L
2013. nov. 14. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
szerintem okés,hogy segítségért fordultál,de először anyukáddal kellett volna beszélned a dolgaidról.
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
hát nem szép anyukádtól hogy nem áll melléd... menj csak el... az ember nem szórakozásból jár el pszichológushoz... jól tetted hogy elmentél orvoshoz...
2013. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg magát hibáztatja, vagy úgy gondolja, hogy te őt hibáztatod. Esetleg fél, hogy "kiteregeted a szennyest" egy idegennek.
2013. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem! annyi kivétellel h én el nem mondtam el neki,h pszichiáterhez megyek, mert tudtam h reagálna rá. én is 18/L
2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor járjál titokban. Sajnos sok ember annyira előítéletes az ilyesmivel szemben, hogy a saját gyerekét se küldi se pszichológushoz, se pszichiáterhez, hiába lenne szükség rá.
2013. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet... :c 15/L
2013. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én próbáltam először a szüleimtől tanácsot kérni,de az évek tapasztalat alapján nem lehet megbízni bennük. Gondoltam teszek egy újabb próbát,de így leteremteni. Annyit mondott,hogy egy hülye vagy minek akarok orvosokhoz járni,hipohonder vagyok és meg fogok hízni a diligyógyszerttől( amúgyis folyton a súlyommal van elfoglalva)
2013. nov. 14. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ööö....pszichológust akartál írni, ugye? Remélem... A pszichiáter "kicsit" más, úgy azért durva lenne.
2013. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ne,pszichiáterhez küldtek el nekem volt ismerősöm semmi durvát nem cisnáltak vele,beszélgettek 1-1,5 órát és írt neki gyógyszert és nem szeretnék gyógyszert szedni de hátha segít valamit.
2013. nov. 14. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem pszichiáterhez kell menni, hanem dolgozni. Garantáltan nem lesz időd szorongani, és még el is tudsz költözni. Kicsit gondolkodni kéne.
2013. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!