Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám normális? Vagy inkább...

Anyám normális? Vagy inkább velem van a gond?

Figyelt kérdés
Én rosszul érzem magam lelkileg évek óta nehezen illeszkedek be,szorongok stb. Nagyon rossz az életem veszekedés van a családban stb. Mindegy a lényeg,hogy tetsileg/lelkileg nem érzem jól magam és elmentem orvoshoz. Kaptam beutalókat erre anyám lecsesz,hogy milyen hülye vagyok minek akarok pszichiáterhez menni.. Most mi? 18 éves vagyok szeretném az eddig elcseszett életemet rendbe tenni..Minek ugat le? 18/L
2013. nov. 14. 20:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na de ha annyira szorongok,hogy nem tudom rendesen végezni a munkát és nem tudok tanulni vagyis hülyeség ,mert tudok csak romlik a teljesítmény ha rossz a helyzet. Dolgoztam már én és halálra szekáltak kín szenvedés volt. Persze nem csak engem de ez az odibálás engemés másokat is megviselt.
2013. nov. 15. 08:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni, a világ nem fog változni. De ezek az ingyenpszichomókusok csak felírják a Frontint, aztán szépen rászoktatnak.
2013. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is hasonlóan érzem magam. Nekem úgy 3 hónapja ment el minden életkedvem és nagyon ramatyul vagyok. (Apám külföldön dolgozik,keveset van itthon) Anyám észre se veszi, hogy valami bajom van. Nekem is romlik a teljesítményem az iskolába, nincs erőm semmihez. Egész nap csak feküdnék. Mindenen elsírom magam. Jelentéktelennek érezem magam stb. Lelkileg teljesen kikészültem. Egy hete itthon vagyok.(nem vagyok beteg, csak nem mentem suliba bizonyos okok miatt, de ez nem lényeg) Szóval legtöbb időmet az ágyban töltöttem, fülessel a fülemben, mert úgy nem gondolok a sok szarságra. Anyám csak ordibál velem, hogy egy lusta dög vagyok, nem segítek neki semmit stb... Talán nekem is orvosoz kéne mennem? Bocsi, most itt Te vagy a téma. Szerintem teljesen jól tetted, hogy orvoshoz fordultál. Anyukád valószínűleg csak aggódik, vagy nem tudom. Soha nem értettem a saját anyámat se...
2013. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!