Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?

Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahova(pl.:moziba, korizni, barátnőimhez) akkor az a bajuk hogy mit csámborgok folyton inkább tanulnék.Ha meg fáradt vagyok és inkább tanulok vagy olvasok akkor meg azért veszekszenek hogy minek ücsörgök otthon inkább menyjek ki ne csak otthon ücsörögjek.A barátnőim is mind így vannak ezzel.Mi bajuk a szülőknek? Ha nem vagyok otthon az is baj ha otthon vagyok az is baj? Én ezt nem értem!

14/l



2013. nov. 29. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A felnőttek ilyen módon retardáltak 14f :D
2013. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! tényleg ennyire hülyék lennénk mi szülők?? :DD
2013. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát az enyémek és néhány barátnőmé tényleg ílyen retardált:D

A tiétek is ilyen?:D

2013. nov. 29. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hááát eléggéééé XDXD kedves kérdező 1. voltam XD minden szülő ilyen szerintem.
2013. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es voltam én szülő vagyok! :D de annak idején az én szüleim is ilyenek voltak... :D én majd megpróbálom visszafogni magam mert ez tényleg borzalmas .. pláne így olvasva.. :D
2013. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem vagyok egyedül:D

Jó hogy vannak szülők akik próbálbak változtatni mint a 2.kérdező:D

És 1. kérdező úgy látszik ilyen a mai szülők többsége:D

2013. nov. 30. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!