Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy élni is szeretnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem soká 18 éves leszek és még mindig annyira védenek a a szüleim mint ha kalitkàban lennék.

Nem mehetek el este sehova, jó ezt meg is értem, de azért nem vagyok hülye, hogy egyedül mászkáljak este a városban vagy buliban.

A következő dolog az, h pasim lehetne, de az is meg van határozva, hogy milyen. És van is olya akivel alakúlna vmi, de nincs neki pénze, hogy be jöjön a városba, h töbször is találkozunk. Én voszont olcsoban el tudnák menni hozzá, mert nem lakik tölem annyira messze, de ezt voszont nem engedik meg, mivel egy lány ne rohangáljon a fiú után. Ez oké, de ha nem tudjuk meg oldani máskép azt, h találkozunk akkor mit tudnánk tenni?! Azt hiszik, hogy röktön az ágyába vinne. Am nagyon aranyos és kedves türelmes, határozot fiú, bejön és tetszik is, de tudom, hogy zavarja az, h nem tudunk talàlkozni sürüben, mert nem mehetek ki hozzá. Ezért atól félek, hogy egyszer elege lesz abból, hogy nem találkozhatunk ugy ahogy nekünk jó lenne.

Viszont hozzá csak alkor enged nének el ha eljőne hozzánk, de a szüleim meg le égetnének és csak nem kérhetem ezt töle, milyen lenne az már hogy azért jöjön el hozzánk, hogy aztán elmehesek hozzá?! O.o

A legrosszabb pedig, h ök nem fogadják el azt amit én javaslok/mondok, mert nevelő apám ugy gondoElmult években elviseltem, de egyre nehezebb és lasan nem birom tovább vagy belebolondulok vagy bekatabok vagy vmi nagy örütséget csinálok ( és viccen kívül sokszor eszembe jut az a lehetöség is hogy véget vetek az egésznek annyira elegem van ebböl.)

És még sorolhatnám, de már igy is elég hosszú lett amiért ne haragudjatok, de szükséges hogy meg értsétek a problémám.


Kérlek segítsetek nekem sok múlik rajta. Hogy tidnám a szüleimet rá venni arra, h engedjenek a kötélen és bízanak bennem? ( mert egy értelmes ember vagyok nem csinálnák semmi fegfontolatlant)lja, h a gyereknek nincs igaza csak neki mert ő a felnőt. Nagyon makacsok, és vakok bevan nekik szinte már rögzülve ez a hüyeségeik.


Elöre is köszönöm a segitséget. :)



2013. nov. 29. 11:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs mit, drukkolok nektek:)
2013. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!