Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok fiú.
2013. okt. 20. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
szerintem még várjál vele
2013. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamo77db ***** válasza:
Rengeteget fogsz még fejlődni, változni. Ki tudja, hogy alakul a szexuális beállítódottságod?
2013. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Talán sehogy.
2013. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Intoxcation válasza:
8%
"mit szólnátok...hármasban?"
2013. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Várni vele lehet jó ötlet. Magamból kiindulva 15évesen még lehet korai a kapcsolat kialakítása. De te nem vagy én. És én nem vagyok te. Szóval nem az én tisztem, hogy ebbe bele szóljak. Maradjunk a kérdésnél.


Lehet trükközni.

Elmondod, hogy olvastál erről, egy cikket és érdekel a szüleid véleménye. Ha ténylegesen mutatsz nekik egy cikket erről, még lehet azt is játszani, hogy ők is elolvassák, és elmondják róla a véleményüket.


Ha jól fogadják, akkor felvállalható. Ha nem fogadják jól, várj vele egy kicsit és később újra kezdheted a fordított pszichológiás tálalást.


A fordított pszichológia azért lehet érdekes, mert az emberek nem gondolkodnak akkor érzelmileg a kérdéssel kapcsolatban, hanem az eszüket használják. :)

2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

15 évesen még sehogy ne mond el.Ráér később. Akkor már tutibiztos is lesz, meg már felnőtt leszel. Még lehet, hogy azt hiszik, hogy elrontottak valamit.

Ne idegesítsd őket feleslegesen.

2013. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban meg voltam győződve, hogy biszex vagyok, aztán, ahogy elkezdtem fiúzni lankadt bennem a dolog, olyan szintre, hogy el tudnám képzelni lánnyal, de nem vágyom rá különösebben. Lehet neked is lankad a dolog. Meg ha nem is, később nem lesz a szüleidnek beleszólása, úgysem. Gondolom nem akarsz fiúkat hazavinni úgyse, akkor meg minek az orrukra kötni, hogy miről fantáziálsz?
2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Várj, amíg kinövöd.
2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamo77db ***** válasza:
100%
De - és ez csak feltételezés - bi lennél, akkor mi lenne? Semmi! Teljes értékű életet élhetnél akkor is! Azzal pedig sosem szabad törődni, hogy a hátad mögött ki mit pusmog! Önmagaddal élj békében. Fogadd el önmagad, akárhogy alakul. Ez a legfontosabb! Meg kell tanulni szeretni, tisztelni, becsülni önmagad!
2013. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy sem. Dehogy van te biszex! A korodban teljesen normális jelenség az úgynevezett ingadozó szexuális orinetáció. Ha 28 évesen is azt érzed, hogy biszex vagy, akkor megmondhatod nekik.


Addig pedig várj türelemmel. :)

2013. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!