Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy utálom ha...

Miért van az, hogy utálom ha hozzám ér az apám?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 18:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy :) De sajnos 2 percnél tovább ilyeneket nem tudok olvasni, mert nem érdekel szóval inkább hagyom :) Abból a tesztből sem jött igazán le, hogy miért utálom, de azért mégegyszer köszönöm :)
2013. nov. 24. 14:31
 22/25 anonim ***** válasza:
Már leírtam, azért nem szereted, ha hozzádérnek, mert zárkózott vagy.
2013. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A Humor részt azért nézegesd, ott képek is vannak :)
2013. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 pataki ren válasza:
Kedves kérdező! abban a korban vagy, hogy ilyeneket érezz! Nálam is ez volt ilyen idős koromban... Viszont!...apád és anyád is csak egy van. Úgy próbálj hozzá viszonyulni és minden nap jusson eszedbe: mi van ha például holnap meghal? Mennyi mindent fogsz megbánni? Az én apám 22 éves koromban halt meg. Beteg volt, de nem számítottunk a halálára... csak 52 éves volt. Rengeteg mindent bánok, és már nem fordíthatom vissza az idő kerekét... Igazából akkor fogsz mindent megérteni, ha neked is lesz gyermeked! Azt, hogy mit miért csináltak a szüleid. Legyél nyitottabb, azt nézd, hogy ő a te apád, és szereted. Ha nem fogsz meghátrálni az érintésektől, (bár furcsán fogod érezni magad, amiért kimutatod -vagy próbálod- az érzéseidet, de hidd el, büszke leszel magadra, és Ezt nem fogod megbánni.
2013. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia! Nem olvastam nagyon el az előző válaszokat, szóval lehet, hogy ismétlek valakit, bocsi:)

Én 15,lány vagyok. Apámmal élek a válás óta. Kiskoromtól kezdve igen apás voltam. Kb. fél éve van az, hogyha apám közelít felém én hátrálok. Valahogy reflexből próbálom én is kikerülni az érintését. Semmi bajom vele, sőt, nagyon szeretem, tök jól kijövünk, bár néha megreng a bizalmam felé, de ez is csak azért van, mert alapjában senkiben nem bízok. Szóval én is kerülöm apám érintését, nem az, hogy bánt vagy nem is tudom, meg ha pl. elvagyok anyámnál és jövök haza és megölel, akkor az nem rossz, csak mindig előtte kicsit ódzkodok. Ő ezt észre is vette, kérdezte is, hogy miért, én csak annyit feleltem, hogy "csak reflex. semmi több." és le is zártuk.

Mindig azt mondják az ilyenre, hogy a kiskorban történő dolgok miatt leszünk olyanok, amilyenek. Nos nálam pr dologban ez igaz. Engem suliban sokat vertek, talán ezért kerülöm az érintkezést nem csak apámmal, mindenkivel. Azt is mondják, hogy akit bántanak a suliban abból sorozatgyilkos lesz (meg hogy a legtöbb sorozatgyilkos novemberi születésű) szóval ez meg olyan, hogy rám mindkettő igaz, de nem hiszem, hogy sorozatgyilkos leszek. Ilyen gondolataim vannak, de nem tenném meg.

Talán nálad is valami gyerekkori dolog, vagy csak szimplán tudod, hogy milyenek az emberek és kb a tudtodon kívül építettél egy "falat" ami megvéd az emberektől, és az, hogy nem szereted, ha megérintenek, ennek az egyik jele talán. De nem akarok butát mondani. Szerintem ez nem rossz, csak nem normális. De meg lehet szokni, én nem nagyon tudok ellene mit tenni.

2013. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!