Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt nem tudok autót...

Anyám miatt nem tudok autót venni, mert nem engedi nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

teljesen kiakaszt, felhoztam neki tök normálisan hogy autót akarok venni erre elkezd fölényeskedni, megm inden a vérnyomásom az egekbe ment legszivesebben leütöttem volna ha nem az anyám lenne.

annyit kértem csak tölle adjon nekem 20 ezret legalább minimum az átiráshoz ennyibe segítsen bele, de hát b@@szik rá hogy segítsen nekem valamiben is, még fel van háborodva hogy merek töllek érni mikor még ő mondta múőlt héten karácsonyra kapok tölle 20 ezret.. mondtam adja ide msot mert hétvégén autót veszek...

nem engedni nekem...

pedig mindent megcsináltam ,letettem az érettségit is elég jó eredménnyel pörgös éveim voltak ennyi lenne de ennyit sem eleht.. hozzáteszem saját pénzemböl. kis segítséget sem kapok tölle.

De be fogom bizonyítani hogy igen is vagyok valaki nem kell az ö kis szaros pénze, legfeljebb nem fogom átiratni csak majd jövö hónapba!!

egyedül si meg tudom én venni azt az autót, ennyi..

JA ÉS NEM MELLESLEG A MUNKAHELYEM IS MIATTA VESZTETTEM EL MERT BEJÖTT CIRKUSZOLNI!!!! AZTÁN MÁSNAP RÉSZEGEN MENTEM BE MEGSZONDÁZTATTAK ÉS ELKÜLDTEK!!

nem tudom már mit csináljak.

légyszi adjatok tanácsot mert kivagyok.



2013. nov. 19. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem autó helyett inkább költözz el anyádtól, és úgy játszd a nagyfiút.

Munka nélkül, ha a teljes költségre nincs pénzed, miért is akarsz autót venni...?

Anyád cirkuszolása meg nem hiszem, hogy azt takarja, hogy tölcsért nyomott le a torkodon és töltötte beléd a szeszt, úgyhogy ez is pusztán saját hiba. Örülj, hogy anyád megtűr, mert más már kirakott volna ezzel az elmebeteg stílussal.

2013. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni!
2013. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással, hogyan tetted le az érettségit? Szégyen ez az oktatásra nézve..
2013. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

csupasz seggel, pénz nélkül, piásan, munkanélküliként ő AUTÓT AKAR!

:-) megmosolyogtam a kérdést

2013. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly, hogy felnőtt ember létedre itt őrjöngsz GYK-n mert anyuci nem ad pénzt?
2013. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!