Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt nem tudok autót...

Anyám miatt nem tudok autót venni, mert nem engedi nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

teljesen kiakaszt, felhoztam neki tök normálisan hogy autót akarok venni erre elkezd fölényeskedni, megm inden a vérnyomásom az egekbe ment legszivesebben leütöttem volna ha nem az anyám lenne.

annyit kértem csak tölle adjon nekem 20 ezret legalább minimum az átiráshoz ennyibe segítsen bele, de hát b@@szik rá hogy segítsen nekem valamiben is, még fel van háborodva hogy merek töllek érni mikor még ő mondta múőlt héten karácsonyra kapok tölle 20 ezret.. mondtam adja ide msot mert hétvégén autót veszek...

nem engedni nekem...

pedig mindent megcsináltam ,letettem az érettségit is elég jó eredménnyel pörgös éveim voltak ennyi lenne de ennyit sem eleht.. hozzáteszem saját pénzemböl. kis segítséget sem kapok tölle.

De be fogom bizonyítani hogy igen is vagyok valaki nem kell az ö kis szaros pénze, legfeljebb nem fogom átiratni csak majd jövö hónapba!!

egyedül si meg tudom én venni azt az autót, ennyi..

JA ÉS NEM MELLESLEG A MUNKAHELYEM IS MIATTA VESZTETTEM EL MERT BEJÖTT CIRKUSZOLNI!!!! AZTÁN MÁSNAP RÉSZEGEN MENTEM BE MEGSZONDÁZTATTAK ÉS ELKÜLDTEK!!

nem tudom már mit csináljak.

légyszi adjatok tanácsot mert kivagyok.



2013. nov. 19. 20:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
anyám egy igazi boszorkány
2013. nov. 19. 20:11
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Tanács 1: Menj vissza a suliba, mert a helyesírás, és a magyar nyelv még nem megy.


Ember, vedd meg magadtól, ne rinyálj itt össze-vissza. 40 évesen is anyádtól kérsz majd pénzt minden hülyeségedre?

Meg mi az, hogy miatta rúgtak ki? Ő ivott, vagy te?


Tanács 2: menj Dunának, mindenkinek jobb lesz.



Amúgy nyugtass meg, hogy csak kamu kérdés. Ilyen retardált nem lehetsz.

2013. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

"JA ÉS NEM MELLESLEG A MUNKAHELYEM IS MIATTA VESZTETTEM EL MERT BEJÖTT CIRKUSZOLNI!!!! AZTÁN MÁSNAP RÉSZEGEN MENTEM BE MEGSZONDÁZTATTAK ÉS ELKÜLDTEK!! "


ezt nem mondod, hogy őt hibáztatod, mert felb..szott és ezért ittál?

2013. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Vegyél inkább egy motort. Egy SZŐR motort!
2013. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kiderült, hogy kamu a kérdés. Menj aludni.
2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szóval vennél egy autót, de már az átírásra sincs pénzed. Vajon miből fogod fenntartani, ha még munkahelyed sincs, amit nem anyád, hanem te toltad el, hiszen téged evett be a fene ittasan!


Gondolom pont annyi jogsid van, mint pénzed!


Az a 20000 meg max. az eredetiségvizsgálatra elég, a maradékból meg vehetsz 5 lityi benzint. Az átírás ennek a többszöröse.


No meg mit vennél, mert gondolom nem milliókban gondolkodunk? Veszel valami roncsot, amire inged-gatyád rámegy?

2013. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Elég fake szaga van a kérdésnek.De ha mégsem az:anyád nem normális.Felnött ember vagy túl sok beleszólása nincs.Keress munkát és lesz pénz az átírásra is meg mindenre.De sztem ez egy kamu kérdés.
2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem addig ne vegyel autot amig nincs meg ra a penz. Az atiratas is bele tartozik, aztan a szervizelese es a tankolasa is. Ha van munkahelyed a köv. honapban megveszed ha nincs akkor meg ne akarj autot.
2013. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki igy beszél az anyjáról"leg szivesebben leütném"az nem 20ezret érdemel hanem hátára kötni a batyuját oszt jó napot!Ha ezt tanultad az érettségin kár volt suliba járnod.
2013. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, vezetni nem fogsz részegen, mert azzal akár több embert is megölhetsz.
2013. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!