Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám nem engedi a fültágítót...

Anyám nem engedi a fültágítót de én úgy is megcsinalom szerintetek könnyen el lehet rejteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Màr sokszor próbáltam beszélni vele,hogy engedje meg csakk egy kicsit max 5mm-et de hiaba.azt mondta soha nem lesz vita lezárva.akárhányszor felhozom idegbeteg lesz.de most azt nem tilthatja meg,hogy soha nem lesz.mondta,hogy ha megcsinalom kitepi a fülemből,nem mehetek sehova és ketté töri a telefonom.bármilyen szépen kértem csak idegbeteg lett.arra jutottam,hogy vettem egy 5 mm-eset és majd ha ott tartok beleeakom. Mèg csak 2mm-nél tartok.arra gondoltam ha majd beleteszem akkor ha itthon vagyok mindig bedugok a tagitoba egy fülbevalót ami takarja meg kiengedem a hajam.szetintetek mindenkepp lebukok? A fúj de ronda meg ilyen komenteket légyszi ne irjatok mert nem érdekel.

2013. nov. 11. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idős vagy? Èn is szeretnék, de anyának nincs kifogása ez ellen.

Ha úgy is megcsinálod, akkor már nem tud mit tenni.

Szerintem nyugodtan, a te tested.:)

15L

2013. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15:) az a baj,hogy tuti kitepné:s
2013. nov. 11. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon nem könnyű elrejteni. :D Ha szeretnél, akkor nyilván tudod, hogy néz ki. Szerinted azt el tudod rejteni a saját anyád elől? :D
2013. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem el ha nem esik ki onnan a fülbevaló.pont akkora hogy eltakarja a tageszt:D
2013. nov. 11. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
szerintem egyáltalán nem feltűnő, hogy egy 5 mm-es lyuk van a füleden..ááá dehogy.:D
2013. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A te tested, de az anyukádnak meg van fizetése, bankkártyája, elveheti a mobilt, letilthatja a netet... És 18 évesen el is zavarhat dolgozni, aztán nézheted, hogy a fültágítódat mennyien csippanják amikor interjúra mész. :-)
2013. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1.mondom,hogy ha a tagesz közepére berakom a fülbevalót pont takarja meg amúgy is mindig kiengedem a hajam

2;oké igazad van de azèrt ha màr elmúltam 18 nincs hozzá köze.akkor màr nem tilthatja meg.amúgy ha kiveszem a tageszt egy idő utan ha meg ugyan olyanra nem is akkor meg berakok egy fülbevalót és nem látszik:D

2013. nov. 11. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert amúgy marha sok értelme van ha állandóan rejtegeted majd. Ha már ennyire nagylánynak érzed magad akkor mondd meg anyucinak is hogy márpedig neked lesz és kész. Ha még ehhez sincs merszed akkor alapból nem való neked, mert nagyon gyerek vagy még.
2013. nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"de azèrt ha màr elmúltam 18 nincs hozzá köze"


Nincs. És eltartani sem köteles.

2013. nov. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Kislány vagy még, várd meg amíg 18 leszel és ha még akkor is akarod, akkor nyugodtan.
2013. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!