Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám nem engedi a fültágítót...

Anyám nem engedi a fültágítót de én úgy is megcsinalom szerintetek könnyen el lehet rejteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Màr sokszor próbáltam beszélni vele,hogy engedje meg csakk egy kicsit max 5mm-et de hiaba.azt mondta soha nem lesz vita lezárva.akárhányszor felhozom idegbeteg lesz.de most azt nem tilthatja meg,hogy soha nem lesz.mondta,hogy ha megcsinalom kitepi a fülemből,nem mehetek sehova és ketté töri a telefonom.bármilyen szépen kértem csak idegbeteg lett.arra jutottam,hogy vettem egy 5 mm-eset és majd ha ott tartok beleeakom. Mèg csak 2mm-nél tartok.arra gondoltam ha majd beleteszem akkor ha itthon vagyok mindig bedugok a tagitoba egy fülbevalót ami takarja meg kiengedem a hajam.szetintetek mindenkepp lebukok? A fúj de ronda meg ilyen komenteket légyszi ne irjatok mert nem érdekel.

2013. nov. 11. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik a tágító, szóval nem lebeszélni szeretnélek. Csupán azt gondold át, hogy egy 5 mm-ért megéri-e elvesztened anyukád bizalmát, összeveszni vele? A szülőknek mindig más a nézetük a testmódosításon, és ezt el kell fogadni. Az enyém is enyhe szívbajt hap, ha megemlítem neki a piercinget, ezért mostanában nem említem, majd várok későbbig és kész, nem tragédia.

Ha akkora a lyük a füleden, hogy anyukád, akivel együtt élsz nem vesz észre, akkor a többiek sem fogják. Főleg, ha tömött. Osztálytársamnak 6 mm-es van már fél éve, pár hete vettem észre.

Plusz ha valami bajod lesz (fertőzés, gyulladás, elszakad a cimpád) akkor úgyis kiderül, azt már nem takargathatod. Szóval szerintem ilyen korban jobb, ha tud a szülő minden ilyesmiről, hogy ha valami baj van, akkor segíthessen.


Szóval gondold át, hogy megéri-e a takargatás, folyamatos félelem, hogy észreveszi, és esetlegesen veszekedés, akármi probléma.

2013. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én láttam tök jópofa, tömött bőrszínű tágeszt. Szerintem marha jó, és lehet direkt az ilyen esetekre csináltak bőrszínűt :D
2013. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!