Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyát,...

Hogy nyugtassam meg anyát, hogy nem akarok öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

A családom eléggé bonyolult.

Van bennem orosz, arab és magyar vér, emiatt elég különleges a külsőm.Költözés miatt iskolát kellet váltanom és az új suliban vannak lányok, akiknek az a szórakozás, hogy pletykákat terjeszthetnek rólam, kibeszélhetnek és pokollá tehetik az életemet.Nem mutatom nekik, hogy ez zavar, átnézek rajtuk.Nem hinném, hogy bennem lenne a hiba, mert sok barátom, barátnőm van és a srácokkal nagyon jóban vagyok a suliba.

Piszkálnak azért, mert a családom tehetős, mert sokat utazom és azért is, hogy milyen képeim vannak a Facebookon,Instagramon.De könyörgöm, én arról nem tehetek, hogy a családomnak mennyi pénze van, ahogy arról sem, hogy több családtagom és barátom külföldön él, és szeretem őket annyira, hogy meglátogassam őket, amikor csak tehetem.

A képeimet meg nem kell nézni, ha nem akarják.


Kívülről nem mutatom, hogy lenne bármi gondom...De folyton eszek és utána hányok, néha vagdosom magam, de nem annyira, hogy heges legyen utána a csuklóm.

Pénteken megint kiborultam és anya meglátta a vágásokat.

Ma mondta, hogy talán megint el kellene mennem ahhoz a pszichológushoz, akihez régebben jártam.



16L


2013. nov. 17. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:50-es vagyok. Látom nem is akarsz tenni azért, hogy ne bántsanak! Nem azért írtam amit írtam, (ne tedd a facera a képeidet vagy akkor állítsd be, hogy közeli rokonok lássák csak) hogy bántsalak, én is tudom milyen kiközösítettként élni, csak engem a turkálós ruhák meg a másságom miatt bántottak. Egész óvodás koromtól, felső tagozatig voltam minden csak emberi lény nem.

De, ha meg sem próbálod, hogy a Te sorsod jobb legyen akkor ne panaszkodj!

Üdv a való életben!

25/N

2013. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!