Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megpróbáljam...

Szerintetek megpróbáljam valahogy szétválasztani a lányomat a barátjától?

Figyelt kérdés

A lányom 20 éves és a barátjával nagyon nem vagyok kibékülve. Vagyis leginkább nem vele, hanem az apjával.

A fiú apja egy bűnöző! És ez nem egy pletyka vagy képzelgés hanem tény! Már évtizedek óta bűnűző és ezt gyakorlatilag mindenki tudja róla aki ismeri. Annak idején a hírhedt maffiózó Szlávy Bulcsú üzlettársa volt, aztán benne volt az olajszőkítési ügyekbe. Aztán lettek nyerőgépei, kaszinói, clubjai. Futtatott lányokat is. Több bordélyháza is van/volt.

Nagyon kemény ember hírében áll és még mellé nagyon gazdag és befolyásos is. Ennek az embernek a fiával jár a lányom olyan 2 hónapja. A fiúval igazából nincs semmi bajom. Egy tisztelettudó, kedves, rendes srác képét mutatja. Bár ugye kitudja?! Ilyen apa mellet lehet ez csak álca! Közben pedig lehet, hogy ő is bűnöző!

Szerintetek mit tegyek? Megpróbáljak valahogy közéjük állni? Nagyon féltem a lányomat, hogy valami rossz történik vele.


2013. okt. 27. 19:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

Ajánlom Martina Cole - Család című könyvét. Abban is hasonló a történet. Igaz, kicsit most kisarkítottam a dolgot, de ott is rossz vége lett.



Figyelj oda rájuk, de ne tiltsd. Tudod, a tiltott gyümölcs a legédesebb. Minél inkább tiltod, annál inkább csinálják.


Engem megpróbált anno édesanyám elszakítani az akkori pasimtól. Ő nem volt "bűnöző", egyszerűen szerinte nem illett hozzá. Belátom utólag, hogy igaza volt, tényleg nem illett hozzám, de gusztustalan, undorító módon akart minket szétszedni, nagyon sokáig nem beszéltem vele. Pont azért, mert meglépett egy ilyen dolgot.

2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon undorító valakit a szüleiről megítélni. Pont ezért nem beszélek soha az apámról... Nem bünőző de számomra megbocsájthatatlan dolgokat tett. Nem éltem vele, teljesen elzárkózom tőle és mégis vannak olyan emberek mint te kedves kérdező, hogy "de ki az apja". Pedig teljesen más értékrendekkel rendelkezem mint az alacsony ézelmi intelligenciájú apám. Próbáld megismerni a fiút. Ha látod hogy nem esik messze az alma a fájától, jobban figyelj a lányodra. De a kapcsolatuk ellen nem tudsz tenni. Ha viszont megismered a fiút, lehet kellemesen csalódsz.
2013. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell a szülei miatt elítélni valakit, de azért figyelmen kívül hagyni se szabad. Azért ez nem egy átlagos család.
2013. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%

Ne avatkozz közbe, csak olaj lenne a tűzre.


Amúgy is esélyes, hogy nem tart örökké a kapcsolat 20 éves korban.


Egy gazdag, befolyásos vej pedig nem is olyan rossz dolog :)

2013. okt. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem se avatkozz bele, de nagyon is tartsd nyitva a szemed!!!

Addig jó, amíg a lányod mindent elmond, ha tiltod, titkolózni fog...amíg elmesél dolgokat, jobban szemmel tudod tartani!

De nem irigyellek, az tuti...

2013. okt. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
amikor 20 éves voltam, nekem is olyan pasim volt, akit anyám nem szívlelt. mégsem furkálódott, bár tapintatosan a tudtomra hozta, h neki nem szimpi a fiú. 1 évre rá már egy olyan sráccal jártam, aki ma a vőlegényem, és anyám szuperlatívuszokban beszél róla :)
2013. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Semmit. Minél jobban közéjük állsz annál jobban ragaszkodik majd hozzá. Idővel magától is kiderül hogy mit tartogat a sors nekik.
2013. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Lehet épp messze esett az alma a fájától, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.. Tartsd nyitva a szemed de ne állj közéjük a lányod felnőtt ember, ő dönti el mi lesz az életével...
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Érdeklődöm,hogy mi történt a kérdésed kiírása óta?Hasonló cipőben vagyok,ezért nagyon érdekel,de akár rám írhatsz privátban is.
2014. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!