Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT tegyek? Megprobáljam...

MIT tegyek? Megprobáljam felkeresni vagy sem?

Figyelt kérdés

A szituácio nem eggyszerü! Lényeg hogy apámat nem láttam 16éves koromig aztán 1x csak megjelent! Minden happy meg tök szuper volt végre van egy apám! Utána sajnos nagymamám elhunyt és én apámhoz meg az exéhez kerültem! Az ex-e nagyon akart gyereket mert 40éves kora ellenére nöi problémak miatt nem lehetet és én végre oda kerültem! csak hogy nem voltam egy leány álom! 16 évesen lázado korban csináltam pár hülyeséget ami nem tetszet neki és állandosult a veszekedés amiböl apámnak 1X csak elege lett és a családi béke érdekében visszaküldöt anyámhoz! utána a következö 2 évben párszor találkoztam még vele! Aztán én kimentem külföldre 2 és fél évre! Mikor visszajöttem gondoltam felkeresem öket(apámékat) mire kiderült hogy szétmentek és apám visszaköltözött vidékre! A bajoma következö hogy szivesen találkoznék vele csak 200km a távolság plusz tartok a találkozástol is! Tudni illik hogy apám szereti a "tintát"! Amikor én velük laktam akkor tartoztatta magát tehát nem ivott annyit viszont állitolag mikor viszont leköltözött ujra vidékre akkor bepotolta amit kihagyott és most parázok hogy az emlékeimben élö "apafigura" mégsem olyan mint amire emlékszem! Mit tegyek???



27/F


2012. jún. 18. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

az én szitum hasonló, csak nem alkoholista apával, hanem egy felelőtlen nagy gyerek soha fel nem növő, ígérgető, de be nem tartó apával. 12 éves voltam, amikor elváltak a szüleim, majd 20 évesen gondoltam azt, hogy felkeresem apámat. Tudtam, hogy megbocsátok neki, azóta rendszeresen találkozunk, remekül elvagyunk, sokkal megbocsátóbb vagyok a dolgaival szemben, mint anyámmal szemben.

Szerintem azt kell eldöntened, hogy így kell-e az apád vagy sem. Tudod-e szeretni, el tudod-e így fogadni, erősebb-e az összetalálkozásra a vágy, mint az elítélés. Ha ezekre igennel válaszolsz, akkor nincs veszíteni valód, ha mindegy, hogy mit látsz majd, akkor sincs, ha azt érzed, hogy ezek a dolgok nagyon megviselnek majd valószínűleg, akkor inkább ne keresd fel. Apám hálás, hogy felkerestem és nekem is sokkal jobb így, visszakaptam őt.

2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm köszi de pont ezaz amitöl parázok! Hogy az akkor kép mint az ÉN apám összetörik ha most meglátom hogy ha nagyon lezzüllöt! : /
2012. jún. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!