Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az bűn ha egy 15...

Szerintetek az bűn ha egy 15 éves lány kifesti a körmét? Mert apa szerint igen.

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 16:42
1 2 3 4
 31/36 KJUsul ***** válasza:
100%

Nyilván nem bűn, és valószínű, hogy édesapád sem így gondolja. Ha vallásosak vagytok, akkor valószínűleg rád akart kicsit ijeszteni, hogy még átgondold egy kicsit. Természetes, hogy félt, és tudom, hogy gáznak tűnhet, de te 50 éves korodban is az ő kicsi lánya leszel! Csak hidd el, hogy nem akar neked rosszat. Szerintem próbáld vele megbeszélni, hogy mondjuk hetente egyszer kifested, vagy csak alkalomra és így tovább. Ha nem megy az alkudozás, emiatt ne vessz össze vele. Még megpróbálhatod azt is, hogy nagy ritkán kifested csak otthonra, és megfigyeled hogy reagál, lehet, hogy idővel hozzászokik.


Annyit mondhatok, akár sikerül rávenned, akár nem ilyen semmiség miatt ne vessz össze vele, mert abból jó nem sül ki!

2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bűn. Ha a suliban megengedik és ízlésesen fested akkor apukádnak el kell fogadnia bármilyen vallásos is. Különben sehol nem olvastam, hogy a vallás tiltaná a körömlakkozást..

(Az én apán szerint egyébként, hogy idézzem: "csak a k**vák kenik magukat". Na ez az, amit nem kell meghallani! Festem a körmöm, sminkelek, sőt még a hajam is festve van, mégis normálisan élek, főiskolásra járok.)

Nem ezek határozzák meg, hogy milyen ember valaki.

2013. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: *főiskolára járok.
2013. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%
Szerintem nem bün,és nem is korai.
2013. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
nem bün, teljesen normális ebben a korban. apud meg vissza akar fogni, hogy később nehogy "rossz" lány legyen belőled.
2013. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!