Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az bűn ha egy 15...

Szerintetek az bűn ha egy 15 éves lány kifesti a körmét? Mert apa szerint igen.

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 16:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Bűn?? Milyen vallás vagy szekta szerint az?


Korainak korai, ha hivalkodó szín. De bűn? Apukád kicsit szűklátókörű.

2013. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé provokál a kérdés, apukádnak nem a körömlakkal van baja, hanem fél tőle, hogy milyen lavinát indít majd el vele (hajfestés, smink, fiúk, bulizás, jegyek leromlanak). 15évesen megértem, hogy ez nagyon zavar, de hidd el, valójában ezeknek a dolgoknak semmi jelentősége, nincs értelme ilyesmin balhézni
2013. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem bűn.A körömfestés minden,csak nem bűn.Ha a suliban nagyon ellene vannak,akkor nem feltétlenül ajánlatos,de amúgy nem bűn.


Gondolom túl fiatalnak tart hozzá.Egy év múlva viszont már annál inkább festheted.Sok 16 éves csaj festi a körmét.Ez az 1 év szerintem nem gáz.


16/L


Amúgy szerintem még mindig inkább a körömfestés,mint az erős,eltúlzott smink.Vagy a túl merész ruha.

2013. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Ugye nem az a típus vagy, aki megint a vallásos embereket akarja ezzel a kérdéssel lejáratni?


Nem bűn, de korai még szerintem is.

2013. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

De mi ebben a korai? Könyörgöm, kifesti kékre, zöldre, pirosra, lilára vagy akármilyen színre a körmeit ... Mi rossz van ebben? Könyörgöm, lány. Egy fiatal csajszi. Ilyen korban szerintem teljesen normális, ha a lányok egy pizsipartyn kilakkozzák egymás körmét, befonják a hajukat, szájfényt vesznek együtt, divatlapban ruhákat, cipőket nézegetnek ... Nők. A nők szeretik az ilyen kis dolgokat. Valahol meg kell tanulni szépen sminkelni, stbstb ....


A körömlakkozás pedig mennyi időt vesz el az életből, meg a tanulásból? 5-6 percet, mire meg is szárad? Mi a rossz ebben? Nem azt írta, hogy alkoholt iszik, vagy minden második pasival kefél ... Vagy akár, műkörmöt akar. Csak szeretne kicsit csinosabb lenni, kifesteni a körmeit. Ennyi ...


Ráér később csinosnak lennie ... Nem, nem ér rá. Korához méltóan legyen csinos. Ez pedig beletartozik az ő korába.

2013. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
95%

Korai???


Én 12 éves korom óta festem a körmöm!

Szerintem ez egyáltalán nem bűn.

2013. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem, hogy valaki attól lesz csinos, hogy festi a körmeit... :/


Neked nem korai, másnak igen. Az én sulimban pl tiltották is, úgyhogy nem voltam csinos. :)


Ha hétvégén átmentem a barátnőimhez, akkor kifestettük, másnap le is mostuk, és lám! Élünk még. És most már festem, és nem érzem úgy, hogy bármiről lemaradtam volna.

2013. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy bűn.


De ez amúgy törvényszerű, hogy a körömfestés után jön a smink, a pia, a cigi, a buli és a fiúk? Mi köti ezeket össze?

2013. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
... Na és most nem érzed csinosabbnak magad, akár egy picivel a körömlakktól? ... Ha nem találod csinosnak, akkor így felnőttként minek lakkozod? ...
2013. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a színeket, és így nem rágom. ;)
2013. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!