Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindent a barátom fizet, csak...

Mindent a barátom fizet, csak szerintem gáz ez?

Figyelt kérdés

Jómódúak vagyunk, de apám nagyon zsugori. Ha kérek pénzt valamire, akkor ad, de vissza kell adnom a visszajárót, akkor is, ha apró.

Csak akkor ad pénzt, ha mondjuk szétjött a cipőm, kilyukadt a nadrágom, stb. Akkor nem, ha mozira kérek. vagy csak hogy vegyek ajd egy üveg vizet, ha megszomjazok.


És itt jön képbe a barátom.. Szinte minden hétvégén elmegyünk valamerre. Valamit mindig kell venni, ha más nem, egy üveg vizet. Vagy mondjuk valami kis csokit, ha megkívánjuk.. Szóval ne gondoljatok nagy dolgokra.

Nekem ez annyira gáz, hogy mindent ő fizet, miközben ő keveset keres, apám meg bőven adhatna nekem pénzt (főleg, hogy én is nagyon spórolós vagyok..)

A páromat nem zavarja ez, engem viszont nagyon.

Az őszi szünetben el akar vinni vásárolni, mert csak 1 pulcsim, 1 nadrágom van, mert apa szerint elég az...

A szüleim szerint "de jó, hogy elvisz vásárolni", szerintem meg nagyon szégyellnivaló, hogy ők is megvehetnék, de a barátom veszi meg nekem...


Nagyon össze-vissza írtam, ne haragudjatok, csak 1 hete alig alszom, már azt sem tudom hol áll a fejem..


17/L


2013. okt. 8. 19:03
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Persze, csakis! Soha a büdös életbe nem használnám a cuki szót, de teljesen mindegy, te elvégre jobban ismersz!


Kezdjük azzal, hogy meg se szólalok a boltokban, csak ha mesélek neki valamit a napomról vagy ha kérdezi a véleményemet az felpróbált ruháról.


De hát gratulálok, menjen csak az általánosítás, hogy egy idióta rohadt rbanc vagyok...

2013. okt. 8. 20:32
 32/50 A kérdező kommentje:
De mindegy, majd akkor lemondom a hétvégi találkozást. A program úgyis csak a vásárlás lett volna, így meg minek találkozzunk, majd elmegy EGYEDÜL.
2013. okt. 8. 20:33
 33/50 anonim ***** válasza:
47%
Jól van, kislány... :) Tudod, én is már mentem vásárolni párommal úgy, hogy neki kellett valami, és érdekes módon, hiába akart volna venni valamit nekem is, tudtam azt mondani, hogy köszönöm, nem. :) De te nem is akarsz nemet mondani, mert aki nem akarja elfogadni, az nem is fogadja el, és punktum. A többi a részedről csak hadoválás. Nincs ezzel gond, sok ilyen lány van, csak akkor ne játszd meg, mintha zavarna, mert nem zavar, akarod, hogy vegyen cuccokat, és közben elvárnád, hogy megnyugtassunk: te aztán nem élsz vissza a helyzettel.
2013. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
9%
17 évesen miért nincs még diákmunkád?!
2013. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
35%

Szüleid etetik nem te ha ott van,viszont amikor te vásárolsz vele akkor ő nem a szülei pénzét költi hanem a saját pénzét.

Tudod ez a tipikus más f...ával könnyű a csalánt verni.

17 évesen végig dolgozhattad volna a nyarat és bőven lenne pénzed is.

2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

2 éve nem fogadok el SEMMILYEN RUHÁT, ÉKSZERT STB-T!


Hát nem tudsz te olvasni??? Akkor hogy a fészkes fenébe ne tudnék nemet mondani??? Azért mondok nemet, mert tudom, hogy neki sincs sok pénze, de most nyert egy csomót...


MIKOR diákmunkázzak? Hétfő, szerda, csütörtök, péntek 15:50-ig vagyok suliba. Mikor menjek szerinted melózni? Számold hozzá azt is, hogy a várostól 1 órányira élek!

2013. okt. 8. 20:36
 37/50 A kérdező kommentje:
Tudod miért dolgoztam nyáron? Azért, hogy letegyek 2 nyelvvizsgát!
2013. okt. 8. 20:37
 38/50 anonim ***** válasza:
32%

Basszus, ne röhögtesd már ki magad!

Ha téged zavar, hogy meghív kajálni, miközben neked erre nincs pénzed, ámde nálatok eszik elég sűrűn, akkor te az az ember vagy, akinek igenis össze kell számolnia, hogy ki mikor mennyit költ a másikra.

Mert így képben leszel, hogy ti talán többet is költötök rá, így nem fog zavarni, ha meghív valahova.

2013. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Csak nekem eszembe se jutna számolgatni, hogy kire mennyit költ.


Nem hiszem, hogy +1 adag kaja annyira sokba kerülne itthon. Főleg, hogy anya mindig rengeteget főz és a felét a kutyák eszik meg.

2013. okt. 8. 20:40
 40/50 anonim ***** válasza:
44%

Valamit valamiért,akkor fogad el, hogy a szüleid a nadrág árát nyelvvizsgádra költötték.

Másrészt 17 évesen azért lehet tartalmasabb közös programot is találni mint a vásárlás.

2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!