Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám úgy...

Mit tegyek ha anyukám úgy kezel mint egy óvodást? 15/F

Figyelt kérdés
Anyu mindig ugy kezel mint egyovodást,én tudom hogy félt de enyire...pl.:meg kell kérdezzem hogy ehetek e,mindig meg kell kérdeznem hogy lemeheteke hogyha valahova menni szeretnék,ha lent vagyok 10percenként hivogat hogy minden rendben vane és hogy holvagyok mitcsinálok ...ha pl.:mondom neki hogy nem kéne így aggodni és haverokkal vagyok ne hivogasson mindig akkor elkezd kiabálni a telefonba és lenyomja utánna visszahiv hogy mitképzelek magamról hogy nem hivim vissz ha õ rám nyomja.mostoha faterom van de nem csinál semmit olyan mint papucs :( és nem tudom mit tegyek.!?

#anyukámmal?
2013. okt. 4. 00:08
 1/5 anonim válasza:
Mond meg neki ha a mostoha apukáddal van baja akkor ne rajtad élje ki a dühét mert a jelek alapján minden amiért haragszik rád lehet a mostoha apádra haragszik, csak rajtad üti le a port :D
2013. okt. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a telefont.
2013. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mint egy óvodás.
2013. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, pedig már a fiam elmúlt 17 éves. Ehetni az bármikor ehet, sőt örülnék ha érdekelné a főzés tudománya. Viszont azt már szeretem tudni, hová megy, kikkel megy és meddig marad. Hívogatni feleslegesen nem szoktam, inkább arra kérem ha megérkezett vagy éppen elindult haza csörögjön rám. A mai kegyetlen világban ez nem egyenlő azzal, hogy nem bízom meg benne vagy éppen óvódásként kezelném. Mivel nagyon szeretem őt, így féltem is és aggódok is érte. Mára már nem lázadozik ezért, inkább mosolyog rajtam,kinevet. Már megbeszéltük, hogy idén volt az utolsó együtt töltött családi nyaralás, mert ő jövőre már nélkülünk szeretne menni. Fájó szívvel, de muszáj lesz elengednünk.

Kedves kérdező! Inkább örülj annak, hogy olyan Édesanyád van, akit érdekel a sorsod. Mert sajnos egyre több az olyan szülő is, aki csak magával foglalkozik. Nem érdemes lázadoznod. Fogadd el őt olyannak amilyen. Szeret téged és aggódik miattad.

2013. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!