Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyukám...

Mit csináljak, ha anyukám semmit se hisz el nekem?

Figyelt kérdés
Idén májusban történt,hogy felreppent rólam egy olyan pletyka,hogy lefeküdtem egy 20 éves sráccal (13 vagyok. Anyukám is értesült a pletykáról,és nem hisz nekem,hogy nem történt köztünk semmi. Azóta eltelt egy pár hónap és még most se hisz nekem. Azóta tilt a fiútól,de nem jön neki össze hisz egy suliba járunk így mindennap találkozunk.

2013. szept. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

20 éves ugyanabba a suliba jár, mint a 13 éves? ...iq bajnok lehet


"Azóta tilt a fiútól,de nem jön neki össze " a pasidat le fogják csukni, ha lefekszel vele, csak, hogy tudd ;)

2013. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy évet pucsítva is ki lehet birni
2013. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy anyuka mindenkinek jobban hisz, mint a saját lányának.És ezzel be is zárul az ördögi kör.Saját bizalmatlansága, rosszhiszeműsége miatt nem tudott bizalmi kapcsolatot kialakítani a gyermekével.Ez egy ilyen tipus.Nem lehet vele mit csinálni.Megnehezíti a dolgodat, mert nehezen tanulod meg megkülönböztetni, anyád túlzott tiltásait, aggodalmait attól, ami valóban nem helyes.Én kívülállóként úgy gondolom, 13 évesen egy 20 éves sráccal komoly járásba kezdeni nem helyes.Legalábbis nagy felelősségtudatot igényel, a te részedről elsősorban.
2013. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

8 osztályos gimibe jársz?

Mit akarsz 13 évesen egy 20 éves fiútól. Vagyis inkább ő mit akar tőled? Örülhetsz, hogy édesanyád nem jelentette fel pedofíliáért.

2013. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Tudok erről egy viccet. Fiú és lány ül az autóban. A fiú újságot olvas, a lány köt. Odamegy egy rendőr s furcsállva nézi őket:

- Mit csinálnak maguk itt?

- Én újságot olvasok, a hölgy meg köt. - válaszolja a fiú.

- És hány évesek maguk?

- Én 20, a hölgy 3 perc múlva 14...

2013. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért járunk egy iskolába mert ő fősulis én meg még általánosba járok 7. osztályba.Nálunk úgy van a suliba,hogy a hetedikesek a nyolcadikosok és a gimisek is a főiskolán vannak mert már nem férünk el az általános suliba.Nem a pasim csak barátok vagyunk.
2013. szept. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!