Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok ma, gáz ha...

19 éves vagyok ma, gáz ha csak anyukám meg a párja ünnepel velem tortával, és h semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Nem lesz buli :(,sima napnak érzem
2009. nov. 14. 00:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mert ilyenkor tudom h sokan megtehetik már 16 éves korukba is h mekkora partyt csapnak,nagy baráti társaságot hívnak,meg annyira nagyra fújják a dolgot,és én nem tudok így , és azis zavar hogy mivel 19 lettem úgy érzem nem történt semmilyen változás az életemben.
2009. nov. 14. 00:52
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te gáznak érzed, akkor neked ez nyilván gáz. De nem értem mi van. Neked ez megfelel így, csak az zavar, hogy a környezeted nem ezt várná tőled (barátok, stb), vagy pedig neked sem tetszik így, de nem tudsz mást tenni? Nálam a szülinapom középiskolás korom óta úgy van, hogy felköszönt a családom is (nem mindig a napján, általában az azt követő vasárnap), és az ahhoz legközelebb eső pénteken vagy szombaton megyek a barátaimmal bulizni. De mondjuk ez nem konkrétan szülinapi buli, hanem egyszerűen annyi, hogy kinézünk valami jó bulit, ami akkor van és arra úgy megyünk el, hogy na hát ha szülinapom van, akkor kéne egyet bulizni valahol.


Amúgy 19 évesnek lenni király dolog, én azt imádtam a legjobban :)

2009. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot kívánok!... :D


[link]


==========================


[link]

2009. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!!! :)

Amúgy szerintem semmi gond nincsen veled, hogy őszinte legyek én minden szülinapon szomorú leszek, valahogy megvisel az öregedés, pedig még csak 18 vagyok :)

2009. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem az összes szülinapom ilyen már évek óta, sőt majdnem mindegyiket dolgoztam is. és nem sokkal vagyok öregebb, mint te.

a gyerekkorral szerintem az ünnepek varázsának is vége van.

2009. nov. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a 22. szülinapomat konkrétan kettesben tartottam kedvesemmel, és kimondottan boldog voltam.

De ismerem az érzésed. Az viszont nem derült ki hogy ha szeretnél, "nem semmit" tenni a 19. szülinapodon, miér nem teszel valamit. Akár nappalra elmenni barátnővel egy jegescsokira a szomszédba teázóba. Már nem is lenne olyan egyhangú. Ha mégjobban magányra vágyol egy hosszabb EÜ séta csodákat művel. Kiszellőztetni a fejed.

Ha meg ulit szeretnél szervezni.... hmm... Erre nehéz tanácsod adni. Főleg nekem aki kb. 0 darab ilyen meghívásos bulit szervezett. Sose nem is vágytam rá. A barátaimat és akik számítanak az életembe megtudom számolni két kezemen. Más után meg nem takarítanám a szőnyegről a rókát (mert mindig van aki nem tudja a mértéket). Buli szempontjából a legegyszerűbb az elmenni egy buliba, és szabad a pálya.

Boldog Születésnapod!

Ne felejts el kívánni mielőtt elfújod a gyertyákat ;)

2009. nov. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot:)


Én is 19 éves vagyok és csak a családdal ünnepeltem, nem tartottam házibulit és csak a rokonok köszöntöttek fel más nem.

Ha kicsit több haverom lenne akkor tartottal volna bulit de 5-6 személy miatt nem érdemes mert benne van a pakliban hogy lesznek akik nem jönnek el.

2009. nov. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz, hogy elmondja mindenki, hogy nem gáz? Ha már ezt meg kell kérdezni, akkor gáz, hogy nincsenek barátaid akik szerveztek volna neked vagy akikkel elmentél volna valahova.
2009. nov. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éve nincs is születésnapom, az utolsó 3 év katasztrófális volt végig sírtam.

Ugyanis a rokonságból 3 is ápr végén május elején születtünk, és a rokonaim mindíg nagy bulit csapnak, ahová persze engem is meghívnak, csak elfelejtenek felköszönteni. Konkrét eset: 2 évvel ezelőtt volt, hogy rokonaim csináltak egy ilyen élőzenés vacsorás bulit. 8 órakor a mikrofonba felköszöntöttek mindenkit aki ekkor született, vagy névnapja volt. Persze ki maradt ki? Hát én.

Nem kívánok neked ilyet.

2009. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ha az ember a legszűkebb családi körben ünnepel. Ha nem érzed nagy napnak, azt kell mondjam nem vagy egyedül, de mindenképp jó ok a partyra, hogyha van hozzá kedved. Ha nincs az se gáz. Mindenkinek szíve joga eldönteni mit szeretne. Ha változást akarsz bármiben életedben, szülinapünneplési szokásokban, csajozás stb. az csk Rajtad múlik. Gondold ki hogy mi az amit szeretnél és tegyél érte. Persze nem Világuralomra meg ilyesmikre gondoltam :)
2009. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!