Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok ma, gáz ha...

19 éves vagyok ma, gáz ha csak anyukám meg a párja ünnepel velem tortával, és h semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Nem lesz buli :(,sima napnak érzem
2009. nov. 14. 00:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ma van a szülinapom! Én sütöm a szülinapi tortát magamnak :-) (ölég szánalmas, de hát ez van)Annak örülök, hogy most már kisfiammal ünnepelhetek, meg hogy jön a család és felköszöntenek. 31/L


Szóval boldog születésnapot magunknak!

2009. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A bulizás csak újabban divat.Régebben megköszötötte a család az ünnepeltet,kapott valami ajándékot és ez senkinek nem volt gáz.Kérdés az,hogy az anyukádék megengedhetnék-e maguknak a bulival járó kiadásokat?Ez nem kétfillér,és nagyon sok családnak erre nincs pénze.Erről sokan elfelejtkeznek,vagy nem beszélnek.Örülj inkább,hogy anyukádék felköszöntenek,menj el a barátnőddel valahova,buli nélkül is érezhetitek jól magatokat.Azokat pedig,akik bulikat csapnak,nem kell írigyelni.A buli csak látszat (" nekem van erre is pénzem"),de egyáltalán nem biztos,hogy az ünnepeltel együtt is éreznek.
2009. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Boldog szülinapot!!!!

Nem gond, örülj, hogy legalább a szüleid (ill. anyud és párja) veled ünnepel. Van akinek még ennyi sem jut, és olyan is aki nem is kíván többet! Ezt Te döntöd el!!! Ha akarsz csapj egy nagy bulit, de ha nem akkor jól van ez így!

2009. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem is mindig csak a család köszöntött fel, nem volt bulim. Aztán, amikor 18 lettem, az osztálytársaimmal megbeszéltük, hogy akik abban a hónapban születtünk, együtt tartunk egy bulit, így jóval olcsóbb. Az egyik szülei megengedték, hogy náluk legyen. Úgy döntöttünk - szerencsére a mi osztályunkban és baráti körünkben nem is divat-, hogy füst- és alkoholmentes buli lesz. Csináltunk zsíros kenyeret uborkával, volt ropi, kréker, általunk készített linzersüti és persze torták, amit szintén mi sütöttünk (némi anyai segítséggel :) ). Inni ásványvíz, málnaszörp, házi limonádé, házi jeges tea, köszöntéshez gyerekpezsgő. Voltunk vagy 40-50-en, haláli jó volt, és ünnepeltenként (5-en dobtuk össze) kb.1.500,-Ft-ba került mindössze. Ezt azért írtam le, hogy lásd, nemcsak a csilivili, alkoholtól és cigarettától bűzlő, drága hidegtálaktól, italoktól és cukrászsüteményektől roskadozó buli lehet jó. Ennek már pár éve, de mi azóta is csak ilyen bulit tartunk és mindenki szívesen jön.

Amúgy pedig, nem kell annak a bulinak éppen a születésnapodon lennie, van, hogy akár 2 héttel később tudjuk megszervezni, hiszen azóta nemcsak tanulunk, de sokan már dolgoznak is, családjuk van...


Szóval, ha gáznak érzed, hogy nincs bulid, beszélj a szüleiddel és csapj egyet! Eleve úgy hírdesd meg, hogy alkohol- és füstmentes retrobuli. Így senki nem fog megszólni, hogy nem 10ezrekért vettél alkoholt és drága ételeket, sütiket, és senki nem fogja kiégetni vagy éppen lehányni a szőnyeget.

Boldog születésnapot!

2009. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, hogy a családoddal ünnepelsz?

Dehogy gáz, érezzétek jól magatokat!

Ha pedig úgy érzed, hogy te azért mást is csinálnál, hogy megünnepeld a születésnapodat, akkor sem kell kétségbe esni: szombat van, hívd fel 1-2 barátodat-barátnődet és kérdezd meg tőlük van-e kedvük ma este kimozdulni valahová és együtt ünnepelni veled ezt a napot(beülhettek egy teaházba, kávézóba vagy akár étterembe is, elmehettek rock-kocsmába vagy táncházba, karaoke-bár, mozi,disco, bármi szóba jöhet, amihez kedved van).

Őszintén szólva én jobban is szeretem az ilyen spontán bulikat, mintha valakinél tartjuk az ünneplést... a házibulinál mindig a házigazdának van a legtöbb dolga :) Régebben nálam is volt már ilyen buli és igazán nem mondhatom, hogy nagyon elengedték volna magukat a vendégek, mégis eltört 1-2 tányér (előfordul), a hűtőben a sok bepakolt mindenféle egy rossz mozdulatra kiborult (előfordul ez is, nincs harag, mégis nekem kell utána takarítanom), szóval bármi történhet. Azóta azt vallom: jobb az ilyesmit házon kívül tartani :)

2009. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

elöszöris boldog szülinapot.:)

másodszor szerintem hivj meg egy-két fiuut meg a barátnöidet biztosan lesz már jó hangulatod hozzá.:)

2009. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!