Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zoé névnapot ki mikor ünnepel?

Zoé névnapot ki mikor ünnepel?

Figyelt kérdés
Mert van május 2, júni 15 és júli 5.én is Zoé névnap. Most lesz az első névnapozás és latolgatjuk melyik napot válasszuk..
2011. jún. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én Zoé lányomnak május 2-án tartjuk a névnapját, de azt már max. jövőre ünnepelhetitek meg. :)

Egyébként mindegy, kis szerencsével mindhárom időpontban jó idő szokott lenni, ha esetleg úgy gondolkodtok, hogy melyik időpontban lehet jobb programokat szervezni.Júni 15 és júli 5-én már pl. iskolai szünet van, tehát ha majd ovis, iskolás lesz és szeretnétek, ha a kis barátaival ünnepelhetne, akkor javaslom továbbra is a május 2-át! ;)

2011. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy válasszatok időpontot,hogy a születése napjához ne legyen közel,így lesz névnapja és születésnapja.(párom fiának decemberben van mindkettő,addig semmije sincs)
2011. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én Zoém május 7-én született így mi a Július 5. mellett tettük le a voksot!
2011. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Nagyobbik "kislányom" május 5.-én született így a május 2 kilőve,

Szülinapja szeptember 26.-án van így ebből szempontból mindegy lenne.

De nem érzem olyan "Zoésnak" a mai napot ,maradunk a 07.05-nél szerintem :)

2011. jún. 15. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!